Revoluce ve výživě díky krizi

Celá řada firem a podnikatelů si musela dát nucené volno, ale v KetoFit si mezitím lámali hlavu s řešením „výživové krize". Díky mnohaletým zkušenostem z oboru vrcholové sportovní výživy měli výhodu. „Bylo nám jasné, že si lidé chtějí jídlo užít a polykání nějakých zdravých pilulek nepřichází v úvahu. Proto jsme kvalitní živiny, vlákninu a vitamíny vměstnali do instantních proteino-ovocných Smoothies, a také do proteinových palačinek s džemem," vysvětluje Filip Degl, zakladatel KetoFit.

Zdroj: www.ketofit.cz

Místo pilulek si dejte dezert

proteinovými palačinkami už v KetoFit měli zkušenosti a zákaznicí je milují. Něco tomu ale stále chybělo. Palačinky u nás nejčastěji jíme s džemem, jenomže naprostá většina z nich je plná cukru, případně i konzervantů a stabilizátorů. A tak KetoFit začal s náročným vývojem džemů bez cukru a chemie.

Zdroj: www.ketofit.cz

Velmi rychle nám došlo, jak moc záleží na kvalitě ovoce. Většina jahod se dnes pěstuje hydroponicky ve skleníku, jenže tyto plody mají mizernou chuť a málo vitamínů. To se pak v běžných džemech musí dohánět chemií," vysvětluje Filip Degl.

Firmě se nakonec povedlo najít dodavatele ovoce pěstovaného tradičně v hlíně. „Ta vůně a chuť nemají obdoby, celá rodina si džemy hned zamilovala," popisuje nadšení Marek, člen hasičského záchranného sboru. „A smoothie v sáčku se během služby ukázalo velmi praktické!"

Vitamínová bomba v jednom jídle

Vedle palačinek s přírodními džemy KetoFit představil ještě speciální Smoothies, která během minuty připravíte v šejkru. Směs kvalitních bílkovin, ovoce, vitamínů a různých superpotravin z nich dělá skvělý způsob, jak si pochutnat a současně podpořit obranyschopnost těla. „Podobné náhražky jídla ve formě koktejlu už existují, ale Smoothie mi moc chutná, jako opravdické jídlo," říká Lída, vrchní sestra domova pro seniory.

Zdroj: www.ketofit.cz

Spolu s palačinkami se Smoothies staly hitem tohoto roku," hodnotí Degl úspěch svých produktů.

Tip: Vybrané produkty KetoFit můžete pořídit se slevou 40 % v rámci SLEVOVÉHO TÝDNE S DENÍKEM od 9.11.2020 do 15.11.2020. Stačí při nákupu zadat slevový kód: Kfit. Objevte účinky Ketofit.

Co jste možná nevěděli o imunitě

Že bez vitamínu C nemůžeme fungovat, to je jen malá část celé skládačky. Lidské tělo tvoří (kromě vody) především bílkoviny, například buňky imunitního systému jsou z nich „postavené". Současně s tím je nepostradatelná i vláknina pro udržení zdravých střev. Odborníci se shodují, že naše imunita sídlí právě ve střevě, kde působí miliardy prospěšných mikroorganismů a některé z nich pro nás vyrábějí vitamíny.

Málokdo se stravuje tak pestře, aby vše zvládl doplnit.

Snadnější už to být nemůže. Pochutnat si na Smoothies, nebo skvělé palačince s dobrým pocitem, že svému tělu dáváte prospěšné živiny," dodává Filip Degl.

Jídla s kvalitními bílkovinami navíc zasytí na delší dobu. Chleba se sádlem, ani smažák zkrátka nemají šanci. Proto dnes jídla KetoFit s komplexem vitamínů, minerálů a vlákniny tvoří ucelenou kolekci přes 60 druhů jídel!, včetně proteinového pečiva, těstovin, polévek, omelet, čokolády a dalších sladkých i slaných pokrmů.

Co dodat? Nejlepší stejně bude vyzkoušet a ochutnat. V podání dobrot od českého výrobce to bude příjemný pokus, který zpestří naše stravování.