První byty k nastěhování již nyní v prosinci 2020.
„153 nových bytů, 3 komerční prostory, venkovní parkoviště a podzemní garáže“

Výstavbu realizuje společnost KP REAL SOLICITATION s.r.o. a to na pozemku mezi hypermarketem ALBERT a Masarykovou střední školou zemědělskou. Generálním zhotovitelem stavby je společnost SLEZSKÉ STAVBY OPAVA, s.r.o. společně se stavební společností IP SYSTÉM a.s. Olomouc.   V Opavě se nabízí k prodeji velice málo bytů, proto jsme kontaktovali spolumajitele a jednatele developerské společnosti KP REAL SOLICITATION s.r.o. pana Jaroslava Pírka,  ať nám řekne něco o projektu a především, jak vidí časově jednotlivé termíny dokončení a předání bytů novým zájemcům?

 Zdroj: zadavatel inzerce

„Projekt nových bytů s názvem Rezidence Kačírkova nese název po zakladateli Základní umělecké školy v Opavě panu Miloši Kačírkovi, po kterém jsme pojmenovali i novou páteřní ulici tzn. KAČÍRKOVA. Tento název byl schválen i zastupitelstvem Statutárního města Opavy.  Jedná se o výstavbu 8 zděných bytových domů s výtahem od suterénu až po 5.NP, tudíž jsou všechny domy a byty plně bezbariérové.  V prvních 4 patrech  jednotlivých domů budou  buďto  4 byty na patře (dispozice: 2KK, 2KK, 2KK a 2KK), případně 3 byty na patře (dispozice:  3KK, 3KK a 2KK) nebo  pouze 2 byty na patře (dispozice: 4KK a 4KK).  V posledním pátém patře jsou byty, které mají velké venkovní terasy, takových bytů v Opavě moc nenajdete. Všechny ostatní byty mají prostornou vlastní lodžii o velikosti zhruba 7,5m2 a také zděné sklepní boxy v suterénu bytového domu. Je zde možnost využití venkovních parkovacích stání přímo u domu nebo garážová stání pod domem, kterých v Opavě moc nenajdete.  Nyní jsou zcela dokončeny a již také zkolaudovány první 4 bytové domy (tj. 63 bytů), další 2 bytové domy budou dokončeny zhruba v dubnu 2021 (tj. 41 bytů) a  poslední 2 bytové domy zhruba v červnu 2021 (tj. 49 bytů).  Jak jsem již uvedl, tak první 4 bytové domy jsou již dokončeny a první zájemci najdou své bydlení v této nové lokalitě v Opavě již letos v prosinci 2020. Rezervace jednotlivých bytů a komerčních prostor se přijímají již dnes. V současné době je již rezervováno zhruba 70% bytů“.  – popisuje Jaroslav Pírek.

Více informací naleznete na webových stránkách www.NoveBytyOpava.cz , případně kontaktujte  zástupce realitní společnosti JOLK REALITY Opava, tel.: 721 721 127, kteří se s Vámi rádi setkají a představí Vám osobně tento  projekt se všemi výhodami bydlení v této nové lokalitě v Opavě.