Kanceláře nejvyšších standardů

Přibližně 11,5 tisíce metrů čtverečních bude v komplexu patřit moderním kancelářským prostorám vybaveným efektivními technologiemi a zázemím. Součástí budovy bude několik prostorných lobby, profesionální zázemí pro každodenní schůzky a řada příjemných benefitů – například velkorysá terasa či kolárna se zázemím včetně sprch. Počítáno je i s podzemním parkovištěm pro 240 vozů.

Velkou výhodou pro budoucí nájemce kanceláří je možnost si prostor nadefinovat dle vlastních představ a požadavků.

 Zdroj: Balvinder, a.s.

Architektura s respektem k okolí

Komplex respektuje výšku okolní zástavby a věží hotelu vytváří protiváhu hodinové věži nádraží. Nová stavba tak bude nižší než původní budova hotelu Černigov. Součástí bude i nový vnitroblok se zelení, restaurací, obchody a službami, upraven bude také veřejný prostor v okolí komplexu a počítá se i s návazností na pěší zónu.

Sídlo firmy na úrovni

Aktuálně probíhají jednání s lokálními zájemci i nadnárodními společnostmi, které budovu vnímají pozitivně, protože ve všech parametrech odpovídá nárokům na moderní pracovní prostředí. Díky jedinečnému konceptu multifunkční budovy a skvělé lokalitě přímo u vlakového a autobusového nádraží nenachází budova Rieger Plaza v Hradci Králové a okolí konkurenci.

Dopřejte Vaší firmě a zaměstnancům kvalitní a reprezentativní zázemí budovy Rieger Plaza a staňte se i Vy její součástí!

Projekt patří do portfolia skupiny CPI Property Group.

Více informací na: www.riegerplaza.cz