11. dubna Vladimír Mišík s kapelou ETC - ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ PŘELOŽENO NA 10.11.2019 - VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI. 

 

VISACÍ ZÁMEKZdroj: KD ŠEŘÍKOVÁ

12. dubna se KD Šeříková otřese v základech. Přijedou ho zbořit pankáči Visací zámek, kterým bude zdatně sekundovat S.P.S. Přijďte také zjistit, co je vlastně „známka punku“!

 OZZY - REVIVZdroj: KD ŠEŘÍKOVÁ

Kdo z nás netřepal hlavou při dunivých i řezavých tónech „otce heavy metalu“, Ozzyho Osbourna, valících se z přehrávače. A kdo z nás si aspoň občas neoblékne černou koženou bundu s cvočky jako Rob Halford. 13. dubna vystoupí dva revivaly legend - Ozzy Osbourne Revival Praha a Halford Revival.

 HALFORDZdroj: KD ŠEŘÍKOVÁ

O Velikonocích na bigbít? Do KD Šeříková! Párty na rockový způsob obstarají 19. dubna Kabát revival Plzeň či kapely Telefon rock, Aušus a DOA. Západočeské kapely budou těžit ze zázemí (téměř) domácího.

 

Komunál a Limetal se na jaře 2019 spojili, aby přivítali fanoušky všeho věku, ale jednoho smýšlení – toho rockového. Texty Komunálu jsou ze života, tedy veselejší i vážnější, a obvykle vyprávějí nějaký příběh. Limetal brázdí republiku se svým melodickým hardrockem zhruba od přelomu let 2015-2016, jeho členové jsou však ostřílení muzikanti. A tak si zajisté s textem jedné z jejich písní řeknete „schází mi tón pevný jak zvon“ a vyrazíte 20. dubna do KD Šeříková.

 

Velikonoční nedělní večer 21. dubna bude patřit oldies diskotéce. Petr Březina, který ji pro vás uspořádá, je aktivní jako DJ již více než 45 let a je na Plzeňsku v tomto oboru známou postavou. Hrát se budou hity, které definovaly muziku druhé poloviny dvacátého století i mladá léta mnohých z nás.

 

25. dubna si užijeme rockový večer na vysoké hudební úrovni. Do Plzně míří opět po delším čase Supergroup. Kamil Střihavka, Michal Pavlíček, Roman Dragoun, Vladimír „Guma“ Kulhánek, Jan Hrubý a Miloš Meier společně na jednom pódiu jsou zárukou opravdového hudebního zážitku a nefalšované radosti z hudby.

 SupergrouZdroj: KD ŠEŘÍKOVÁ

Padesát let – to už je pořádný důvod k oslavě. Právě toto výročí slaví v roce 2019 kapela Benefit. 27. dubna 2019 bude tedy v KD Šeříková opravdu veselo. Vystoupí také kapela Sifon Original s hostem, bývalým členem Tomášem Navrátilem.

http://www.kdserikova.eu/

https://www.facebook.com/kdserikova.eu/