Elektrotechnický kroužek má v B:TECHu, který je novým vlastníkem závodu, tradici od roku 2016. Je součástí systémové podpory technického vzdělávání v regionu, zajištuje jej interní školicí středisko Automation Academy. S účastníky jsme se 2 dny intenzivně věnovali výrobě aktivních reprobedniček. Kroužek bude pokračovat ve školním roce 2021/2022. Zájemci se od 1. září mohou hlásit přes DDM Karlovy Vary. Potkávat se budeme v sídle ZPA Industry každé pondělí od 16h.

Máme za sebou rok spolupráce
Po integraci s B:TECHem prochází společnost restartem a hledá nové kolegy do realizačního týmu. ZPA Industry má v regionu dlouholetou tradici. Rok 2020 byl pro společnost důležitým milníkem. Oslavila 30 let od vstupu na trh průmyslové automatizace a spojila se se společností B:TECH. Po roce společného fungování pokračujeme s integrací a připravujeme se na další růst.

Erik Rus, působil v ZPA Industry od roku 2009 jako projektant a nyní vede tým Procesní automatizace. K integraci dodává: „Spojení společností nám přineslo řadu zkušených kolegů, stabilní zázemí se skvělou kulturou i rozšíření obzorů a odbornosti mimo naše obvyklé trhy. Před spojením jsme procházeli složitým obdobím, kdy nás opustila řada dlouholetých kolegů, jejich ztráta nás mrzí. Díky B:TECHu jsme dostali nový vítr do plachet, podařilo se postupně oživit obchodní vztahy s bývalými zákazníky a dále získáváme nové.“

 „Naštěstí přicházejí kolegové noví, s vášní pro techniku a obrovskou chutí pracovat. Investujeme do pobočky, do lidí. Aktivity, o které jsme v minulosti usilovali v oblasti podpory mladých talentů, se nyní stávají skutečností.“, komentuje situaci Ladislava Kuncová, personální manažerka, která zde pracuje 30 let a zastřešuje nově také elektrotechnický kroužek.

Chceme růst dál
V Karlových Varech rozšiřujeme realizační zázemí pro naše zákazníky. Soustředíme se nejen na výsledky, ale také na růst odbornosti, profesionalitu, péči a kultivaci našich vztahů. Firemní procesy B:TECHu jsou pro podporu těchto hodnot připravené. Začíná to už v náboru nových kolegů. Hledáme k sobě nadšence, kterým srdce buší pro techniku a jsou týmoví hráči. Aktuálně obsazujeme pozice PLC programátorů, projektantů a projektových manažerů. Uvítáme také zkušené profesionály, kteří týmy povedou a budou se podílet na jejich rozvoji.
Ozvěte se! www.btech.cz