V sobotu 27. června odstartuje ve 21:00 na karlovarském letišti Sunset Run na pět kilometrů. Natěšení běžci si tak po dlouhých měsících užijí startovní čísla s čipem, který jim změří oficiální čas a hlavně medaili v cíli. Atmosféru podpoří zacházející slunce a hlavně unikátní místo, kde se poběží.  V neděli 28. června si mohou svou pětku zaběhnout ranní ptáčata, jelikož v 8:30 odstartuje Breakfast Run. Pak už bude letiště patřit hobby běžcům, celým rodinám a hlavně dětem. Bambini Run pro ty nejmenší bude zahájen v 9:45 a dm Family Run na 3 kilometry v 10:30. Tyto dva běhy nejsou závodní, přesto bude všechny účastníky v cíli čekat dárek.

Můžete se také těšit na doprovodný program a na vyžití pro celou rodinu. Kromě aktivit na stáncích jednotlivých partnerů se můžete těšit na speciálního hosta. Závod si totiž zaběhne i Petr Kopfstein, který bude připraven u svého letadla podepsat se vám na startovní číslo. Po desáté hodině navíc vzlétne a přímo nad hlavami účastníků předvede krátkou show. 

Registrace jsou již otevřené na www.runczech.com a kapacita běžců na každý závod je omezená, proto neotálejte s registrací. Běžecký závod už se na letišti nemusí opakovat!