Zajímavou soutěž si pro vás na konci prázdnin připravil slevový portál Deníku ušetři.deník.cz. Díky soutěži nejen, že ušetříte zajímavé částky při nakupování, ale navíc můžete získat i velice oblíbený kávovar Bosch Tassimo.

Soutěž je určena pro všechny uživatele ušetři.deník.cz a kávovary budou odměněni tři její účastníci. Podmínky jsou přitom jednoduché: stačí se registrovat na ušetři.deník.cz a vyplnit soutěžní formulář. Pak už nakupujete, jak jste zvyklí. Tři z vás, kteří v daném období zaznamenají nejméně jeden nákup přes slevový portál Deníku a usměje se na ně štěstí, mohou získat kávovar. 

Pokud chcete využít šanci na výhru kávovaru, je ve vašem zájmu nakupovat na ušetři.deník.cz, co nejvíce. Nabídka je přitom opravdu široká. Deníku se podařilo oslovit přes sedm stovek špičkových prodejců ve svém oboru a díky tomu se využívání ušetři.deník.cz vyplatí opravdu každému. Najdete zde e-shopy s oblečením, elektronikou, sportovním vybavením, parfumérie či ty specializované na zdravou výživu. Nechybí ani lékárny nebo cestovní kanceláře.

Základem nabídky ušetři.deník.cz je takzvaný cashback. Tedy to, že z každého nákupu se vám vrací část zaplacených peněz. Může to přitom být i více než deset procent z ceny zboží. Vedle toho najdete na ušetři.deník.cz další akční slevy prodejců, které jsou exkluzivně nabízeny pouze zde.

Podrobnosti k soutěži najdete na stránkách ušetři.deník.cz

Soutěž trvá do 30. září.