Výjezdy pojízdné prodejny potravin s prestižní značkou Regionální potravina do měst, městeček i obcí jsou už tradicí. Letošní rok nebude výjimkou. Připravte si proto diáře, ať nezapomenete, kam a kdy pro chuťové skvosty regionálních farmářů, pekařů, uzenářů, medařů, mlékařů a dalších vyrazit.

Zdroj: Regionální potravina

Začínáme už před Velikonocemi

Kam dorazíme před a o Velikonocích? Do Trutnova, Svitav, České Lípy, Janských Lázní, Špindlerova Mlýna a Seče. Co vám přivezeme? Ryzí regionální potraviny, ale i velikonoční balíčky pro milovníky sladkého i slaného, ale především kvalitního a chutného. A jako obvykle dárek za nákup nad 200 Kč a 500 Kč.

V druhé polovině dubna se na pojízdnou prodejnu Regionálních potravin můžete těšit například v Náchodě, Liberci, České Lípě, Vysokém Mýtě, Hlinsku, … Prostě v jarních měsících proputujeme Liberecký, Královéhradecký, Pardubický, Moravskoslezský a Zlínský kraj.

Pro začátek si do mobilů a paměti uložte, že ve čtvrtek 14. 4. od 8 do 13 hodin si oceněné regionální potraviny můžete zakoupit v České Lípě na farmářských trzích na Škroupově náměstí.

Zdroj: Regionální potravina

Proč jsou produkty s označením REGIONÁLNÍ POTRAVINA nejlepší

Jsou prověřené. Značku Regionální potravina uděluje Ministerstvo zemědělství již 13. rokem. Než se tak stane, musí každá z těchto chuťových perel zvítězit v krajské soutěži, kde je konkurence opravdu veliká.

Označení tedy garantuje, že je výrobek poctivý, čerstvý a vyrobený jen z lokálních surovin podle jedinečných místních receptur. Tak potěšte žaludek a dejte srdce těm nejlepším regionálním potravinám.

Zdroj: Regionální potravina

Jak se dozvíte, kam pojízdná prodejna právě míří: sledujte www.regionalnipotravina.cz

Zdroj: Regionální potravina