O nejlepší Krakonošův guláš se v Peci pod Sněžkou na parkovišti u přehrady utká deset týmů. Každý bude mít k dispozici 18 kg masa a kotel. O tom, komu se povedl nejlépe rozhodují v sobotu 19. září návštěvníci, jejichž úkolem je tedy ochutnat od všech a pak vybrat ten nejlepší.

Z Pece pod Sněžku je to na Černou horu, co by kamenem dohodil. Na nedělní rodinný dem sem můžete vyrazit buď pěšky, autobusem do Janských Lázní a poté jedinou osmimístnou kabinkovou lanovkou nebo třeba na horských elektrokolech z půjčovny SkiResort Live. Navíc ke dvěma dospělým horským elektrokolům tu půjčují dětské elektrokolo zdarma.

Ve výšce 1260 metrů nad mořem čekají v neděli 20. září na děti hry v Dětském parku Kabinka a soutěže na longboardech, balančních deskách, kladinách nebo šlapacích kárách.

V rámci akce Černá vzhůru nohama se o pořádnou podívanou postarají akrobati, ale také chlapci z Bike O´clock, které možná znáte ze soutěže Československo má talent. Ukáží skoky, dropy i parádičky na freestylových kolech. V plánu jsou také parkourové závody a pro nejmenší výtvarná dílna.

Dospělí si mohou vyzkoušet profesionální lyžařský trenažér, otestovat horská elektrokola i nejnovější vozy Ford. Soutěžit se bude o skipasy a hodnotné ceny od výrobce kol Qayron, výrobce sportovního vybavení Salomon.

Kabinková lanovka na Černou horu bude v tento den jezdit pro děti a juniory zdarma. Rovněž vstup do Dětského parku Kabinka bude bezplatný. Více na skiresort.cz

Zdroj: SkiResort - ČERNÁ HORA – PEC

Rodinný den plný atrakcí a soutěží pro děti i dospělé na vrcholu Černé hory u horní stanice kabinkové lanovky.

Zdroj: Pec pod Sněžkou

Deset týmů se utká o nejlepší Krakonošův guláš v sobotu 19. září v Peci pod Sněžkou

Zdroj: SkiResort - ČERNÁ HORA – PEC

Děti se vyřádí, dospělí odpočinou - Černá vzhůru nohama je skvělý tip na rodinný výlet do Krkonoš tuto neděli 20. září.  

Zdroj: SkiResort - ČERNÁ HORA – PEC

Na Černé hoře mají děti k dispozici taky nejvýše položenou lezeckou stěnu.