S velkou radostí vás zveme na slavnostní otevření nové značkové prodejny Samsung. Najdete ji v OC Olympia Plzeň a první návštěvníky přivítá ve velkém stylu už 12. 7. 2024 ve 12 hodin. Čekají na vás mimořádně výhodné akce při příležitosti otevření – pátek a víkend plné slev!

Výjimečné nabídky pro první návštěvníky

Otevření prodejny je důvod k oslavě. Chceme odměnit věrné zákazníky, fanoušky a příznivce, a proto jsme si připravili opravdu výjimečně vysoké slevy pro ty nejrychlejší z vás, kteří se s námi slavnostní akce zúčastní.

Co říkáte třeba na 14,6″, 256GB Galaxy Tab S9 Ultra (Wi-Fi) s doporučenou cenou 31 490 Kč, který si pět návštěvníků bude moci odnést za 9 999 Kč?

Zdroj: S E T O S spol. s r.o.

Víme, že to chápete, ale pro jistotu výslovně připomínáme, že jde o speciální, limitovanou nabídku do vyprodání zásob – omezenou počtem kusů. Vzhledem k tomu, že jde o slevy lákavé, předpokládáme, že některé produkty se vyprodají rychle.

I proto je ale celkové množství akčních produktů opravdu velké a další, samostatné slevové akce nabídneme v sobotu a v neděli.

Osobní návštěva prodejny stojí za to

I kdybyste dorazili třeba až za měsíc, po skončení výše uvedených akcí, návštěva prodejny se rozhodně vyplatí (samozřejmě nejen té plzeňské).

Ochotně vám poradíme s výběrem telefonu, tabletu, nositelné elektroniky, televizoru i příslušenství – samozřejmě na míru vašim potřebám, protože školák má jiné preference než grafický designér, bankéř, důchodce nebo truhlář.

Zdroj: S E T O S spol. s r.o.

Nákup si můžete zlevnit tak, že odprodáte své staré zařízení. Zbytek ceny můžete doplatit hotově, kartou, hodinkami i například na splátky. Pokud se o svůj telefon bojíte, můžete si ho pojistit, aby vás žádná nehoda nevyvedla z míry.

Naši Galaxy Konzultanti vám poradí s technickými dotazy či diagnostikou problémů. Pomohou vám i přenést data z původního telefonu na nový, takže odcházíte s kompletně nastaveným mobilem. Doporučujeme také pořídit ochrannou fólii, kterou vám na displej hned odborně nalepíme.

Těšíme se na vás 12. 7. ve 12.00 na slavnostním otevření i kdykoli později – jste srdečně vítání a dokonale se o vás postaráme.

Značkové prodejny Samsung