Po sauně je dobré se ochladit, a to v Tropicaně nabízí také skvěle. Pro kompletní ochlazení těla je zde ochlazovací bazén, polévací vědro, ochlazovací sprchy a ledová studna.

Relaxaci si můžete dopřát v krásné, tiché a tajemné odpočívárně v egyptském stylu, kde jsou působivé lampičky imitující oheň. Mezi benefity jednoznačně patří prostorná restaurace s pohodlnými sedačkami jak ze zámku. Můžete ochutnat kvalitní kávu a drobné občerstvení. Zájemci o vířivky mohou být také spokojeni, najdou zde hned 2 vířivky s masážními tryskami a perličkou, které se nacházejí mezi horami se skalními koryty řeky. Ještě v budoucnu přibude most a dekorace divočiny. Jsme přece v Tropicaně. Pro dvojice je zde tichá soukromá odpočívárna. Mezi polštáři budete spokojeni.

Zdroj: Youtube

Sauny to jsou to, co dělá saunový svět saunovým světem. Různé velikosti, různé teploty a stupně vlhkosti, tak aby si svoji saunu našel každý. Pro hledače nejvyšších teplot je zde Vulkán, nechybí klasická finská nebo medová sauna. Ozvláštnění přináší Bio sauna tropical, color nebo sůl. Ta je postavená z kvalitního dřeva doplněna stěnou ze solných himalájských cihel. V dobrém saunovém centru nesmí chybět také infratechnologie a parní lázně. Solná parní lázeň skvěle působí na zdraví. Mezi individuální procedury patří hammam, tato místnost je velmi prakticky vybavena a pěkně dekorována. Zde bude hammam procedura skutečným zážitkem.

V srpnu 2020 vyzkoušel saunu Pavel Hofrichter, Saunový mág

Saunový svět Tropicana Hradec Králové

Bratří Štefanů 1120 (naproti IVECU), Hradec Králové 

Otevírací doba

Pondělí — Čtvrtek: 10:00–21:00, Pátek – Neděle 10:00 – 22:00

Motto: V jedinečném Saunovém světě Tropicana s moderní technologií a nevšedním designem se odpoutáte od starostí všedního dne a zrelaxujete svoji mysl i tělo. 

www.saunatropicana.cz