Střešní box totiž jednoznačně zvyšuje celkový objem prostoru vašeho auta. Už tak nemusíte spoléhat pouze na své zkušenosti z hraní tetrisu, abyste do kufru naskládali co nejvíce věcí. Můžete si přitom vybrat z různých typů a velikostí boxu přesně pro své potřeby a možnosti vašeho vozu. 

Snadný převoz zavazadel celé rodinySnadný převoz zavazadel celé rodinyZdroj: Thule GmbH

Střešní boxy jsou navrženy pro pohodlnou přepravu větších věcí, například právě lyží, hůlek nebo objemnějších zavazadel. Vše, co do boxu uložíte, bude po celou cestu v naprostém bezpečí. Nejen z důvodu dokonalého uložení a upevnění věcí, ale také díky zámku, který vaše zavazadla ochrání před nenechavci na parkovišti. Celková bezpečnost a odolnost produktů je totiž hlavní prioritou společnosti Thule a také boxy tak prochází náročným testováním přímo v Thule Test Center. Díky tomu se můžete spolehnout, že střešní boxy Thule jsou odolné vůči výkyvům počasí (zvládnou tedy jak zimu, tak teplo), vlhku, slunečnímu záření i chemikáliím. 

Zavazadla jsou bezpečně uzamčenaZavazadla jsou bezpečně uzamčenaZdroj: Thule GmbH

Velkou výhodou uložení věcí do střešního boxu, především pak v zimním období, je také to, že vás nemusí tolik trápit například zbytky sněhu na lyžích, které by mohly zašpinit interiér auta. Box totiž snese opravdu skoro všechno a čistí se zevnitř i zvenčí snadněji než čalounění. Box ze střechy snadno sundáte nejen kvůli případnému čistění, ale i tehdy, když box nebudete potřebovat. A ani v garáži nebo ve sklepě nemusí jen tak stát v koutě, i mimo střechu auta totiž skvěle poslouží pro uložení věcí.

Střešní boxy využijete nejen v zimě, ale také na dovolené u mořeStřešní boxy využijete nejen v zimě, ale také na dovolené u mořeZdroj: Thule GmbH

V nabídce SportObchod.cz aktuálně najdete téměř 30 různých typů střešních boxů. Můžete si tak vybrat nejen podle rozměrů, ale také podle designu, který vám nejvíce padne do oka. Boxy samozřejmě skvěle poslouží nejen v zimě, ale v průběhu celého roku. Pohodlně se tedy sbalíte i na letní dovolenou k moři. A pokud ještě na střeše auta nemáte střešní nosiče pro bezpečné upevnění boxu, vyberte si ty správné pro své auto v unikátním konfigurátoru také na SportObchod.cz. Díky tomu už na každou svou dovolenou převezete všechna svá zavazadla pohodlně a bezpečně, a cestování si tak užijete mnohem více.

Kompletní nabídku střešních boxů najdete zde - www.sportobchod.cz/nosice/boxy