Teplice – Úplně poprvé navštěvoval Jaroslav Trubač z Teplic internetové kavárny na Novém Zélandu, kde rok žil. Podruhé se s nimi setkal, když se zúčastnil se svým projektem startupového akcelerátoru v Praze. „Přístup do coworku jsem často využíval, ale pak začal úřadovat Covid-19 a jako řada dalších jsem byl odkázán na práci doma v obýváku. Raději jsem proto na 14 dní odletěl dělat do sdílené kanceláře na Kanárech,“ říká Jaroslav. 

Ve Španělsku ho napadlo, že by něco takového nebylo špatné ani na severu Čech, protože v Česku zatím není tato možnost až tak rozšířená. Už při prvním lockdownu měl Jaroslav tušení, že z domova to asi moc nepůjde. Při tom druhém už měl jasno. Začal si hledat kancelář – místo, kde by měl klid na práci a kam by se rád vracel. Netrvalo dlouho a našel skvělé prostory v centru Teplic. Nakonec to totiž dopadlo tak, že si pod sebe vzal více kanceláří a vytvořil v nich příjemný prostor pro práci. „Pro mě bylo důležité, aby si lidi měli i kde odpočinout a trochu vypnout. Z toho důvodu máme v nabídce i menší chill zonu s televizí a XBoxem. Je fajn, že se tam tvoří i komunita lidí a kanceláře se nám začínají hezky plnit, z toho mám radost,“ říká.

Kromě pěti moderních kanceláří a zasedačky s rychlým wifi připojením zde klient najde i relaxační místnost či kuchyňku, členové coworku tu mohou pořádat eventy a workshopy. Navíc poloha v centru lázeňského města umožňuje bezproblémové parkování – to vše za dostupné ceny. „Naše kanceláře se nacházejí ve druhém patře na rohu ulice U Radnice 956 u Benešova náměstí. Jedna z kanceláří je i s balkonem. Osvětlení je řešeno novými LED panely. Prostory jsou však většinu dne dobře prosvětlené sluncem,“ popisuje Jaroslav Trubač. (tp)

sdilenekancelareteplice.cz
www.linkedin.com

 Sdílené kanceláře, Teplice.Zdroj: www.sdilenekancelareteplice.cz