Společnost se zaměřuje na prodej dekoračního zboží. Kromě vánočních dekorací, které jsou hlavním obchodním artiklem, dodává i dekorace velikonoční a dekorace s celoročním použitím.

Činnost firmy byla zahájena v Berouně. Na počátcích vzniku firma nabízela hlavně umělé květiny z importu a služby ve formě aranžování jak maloodběratelům, tak i velkoobchodně. Současně dovážela též mramor z Řecka a Španělska, a tak vzniklo i její logo: kamenný sloup a palma zalitá sluncem.

V roce 1994 se management firmy rozhodl rozšířit nabídku umělých květin i o dovoz sezónních dekorací a vánočních ozdob, který až doposud tvoří zhruba 95% nabízených produktů. Společnost postupně expandovala, jejími zákazníky se staly velké obchodní řetězce i velkoobchody, jak na území České republiky, tak i Slovenska.

Kvůli zvyšujícímu se objemu importovaného zboží firma v roce 1999 zajistila nové skladovací kapacity v Liberci-Machníně. Tím se zkvalitnil a urychlil celý proces dovozu zboží, jeho naskladnění a následné přípravy a expedice objednávek pro zákazníky.

V roce 2002 zasáhly v Berouně naši firmu povodně, a tak se již na podzim zahájila rekonstrukce nových reprezentativních prostor a showroomu ve městě  Králův Dvůr u Berouna. Nyní se můžeme pochlubit příjemným zázemím jak pro naše zákazníky, tak naše zaměstnance. V současné době připravujeme i pronájem zahrad ke kulturním akcím.

Největší prioritou naší společnosti je včasná reakce na výzvy trhu, nabídka služeb na vysoké profesionální úrovni a v neposlední řadě udržení si velmi dobré pozice na trhu.

Další ukázky našich výrobků na www.seizis.cz

 Zdroj: SEIZIS, spol. s r.o.