Familková seznamka tento týden skončí, je už jen několik dnů, kdy si můžete objednat za méně než poloviční cenu a bez placení poštovného balíčky FAMILY SNACK podle vlastního výběru: UNIVERSAL, nebo DÍTĚ/MAMINA či RODINA/SPORT, případně MINI/OCHUTNÁVKA.

Co je FAMILY SNACK?

Familky jsou moderní křupky, využitelné jako pohotová svačinka, cereální snídaně, zdravý pamlsek. Pro svou plnou chuť také jako pochoutka k čaji, kávičce a ty slané dokonce i k vínu. Všechny jsou přirozeně bezlepkové a neobsahují žádnou chemii. Vždy jen několik jednoduchých přírodních surovin v přehledném a jednoduchém složení, s optimální stravitelností a efektem „dlouhých cukrů".

Cereálním základem je rýže nebo kukuřice. Obě obiloviny jsou přirozeně bezlepkové a GMO Free, tedy žádná genetická modifikace. Chutě a přísady jsou ve familkách vždy pravé – když čokoláda, tak pravá, když jahoda, tak sušená bez barviv. Receptury se maximálně vyhýbají trojici bílých jedů – cukr, sůl, tuk. Technologie extruze, tedy zpracování pod mimořádným tlakem, umožňuje „upéct" křupku zároveň chutnou i zdravou. A nízkokalorickou.

Zdravé mlsání a zároveň plnohodnotné jídlo v přípravě na fyzické výkony.

Každý člověk si vybere. I to půlroční batole, kterému mamina podá přírodní rýžový kroužek bez cukru - se sladem. Starší batolata a předškoláci vyžadují pro své hry a mlsání přírodně barevné hravé kroužky. Celoživotní mlsálkové vyhledávají tyčinky plněné čokoládou, nebo jahodové a karamelové polštářky. Prostá poctivá chuť sýrového pečiva (sýr je samozřejmě pravý) uspokojuje ty, co upřednostňují slané mlsání. Pro výživu sportovců a bodybuilding byla původně určena hrášková křupka, ale protože je i bez přidané soli tak chutná, stala se televizní křupkou i pochoutkou k vínu. Tradiční chuťová kombinace hrášek plus brambor je v našich krajích prostě neodolatelná.

Obsah balíčku:

FS MALT – To nejbezpečnější, co můžete dítěti dát, pouze dietní rýži a slad. Svým čistým složením bezpečný také pro dietáře a zastánce zdravého životního stylu. Vhodný při redukci tělesné hmotnosti.

FS KIDS - Barevná varianta pro větší děti, které jedí i očima. Při výrobě jsou používány pouze přírodní suroviny včetně barvících výtažků (karotenů, extraktu kopřivy a špenátu).

FS CARAMEL – Po křupnutí překvapí jemně sladká karamelová chuť. Je vhodný pro děti i dospělé, ke kávě či čaji, na svačinu i dlouhé cesty autem. V kombinaci s mlékem nebo jogurtem je perfektní pro přípravu rychlých a kvalitních snídaní.

FS ČOKO – Křehká rýžová tyčinka s náplní z pravé silné čokolády. V kombinaci s mlékem nebo jogurtem je perfektní pro přípravu rychlých a kvalitních snídaní.

FS JAHODA – Křehký rýžový polštářek s jahodovo-jogurtovou náplní z pravých jahod zpracovaných šetrnou metodou sušení mrazem. V kombinaci s mlékem nebo jogurtem je perfektní pro přípravu rychlých a kvalitních snídaní.

FS MINERALL – Kukuřično-bramborové kostičky ochucené sýrem, obohacené o minerální látky (vápník, fosfor, hořčík, železo, zinek, mangan, měď a selen) v nejefektivněji využitelné formě.

FS HRÁŠEK – Jednoduchá a čistá receptura, pouze hrách 80% a brambory 20% je výjimečná na našem trhu. Bílkoviny zpracované extruzí jsou vysoce stravitelné. Vhodné sacharidy nezvyšují glykemický index a tělu dodávají energii postupně, proto jsou vhodné jako doping před sportovním výkonem nebo jinou zátěží.

Seznamovací balíčky do neděle 29. 11. 2015 zde.