Vyrábíme pro zákazníky z celého světa, máme celkem 87 výrobních závodů ve 130 zemích. 

Firma SKF byla založena v roce 1907 ve švédském Göteborgu a je známá především výrobou ložisek. V České republice působíme nepřetržitě od roku 1919. Výrobní závod v Chodově vznikl v roce 1995 jako dceřiná společnost Lincoln Industrial. Na konci roku 2010 koupila tuto společnost právě firma SKF jako strategickou investici, neboť svět ložisek a mazání má mnoho společného. 

 Montážní místo na osazování hadic- kityZdroj: SKF Lubrication Systems CZ, s.r.o.

Dbáme na firemní kulturu, vážíme si našich zaměstnanců a pečujeme o ně. Pro naši společnost s dlouholetou tradicí na českém trhu je samozřejmostí nejen moderně vybavené a čisté pracovní prostředí, ale také důraz na spokojenost a zdraví zaměstnanců, přátelská atmosféra a slušné chování ke všem zaměstnancům. Naše motto je - co slíbíme, to splníme. Mimo jiné nabízíme také mnoho benefitů, např.: roční odměny, e-benefity, příspěvek na dopravu, závodní stravování, týden dovolené navíc či volnou wifi v areálu firmy. 

 Firemní kantýna La FrescaZdroj: SKF Lubrication Systems CZ, s.r.o.

Práce u nás není jednotvárná a máme poměrně širokou škálu pestrých oborů od obrábění kovů, práce s moderními CNC stroji a roboty (včetně jejich programování), sofistikovanou montážní práci dle specifikace zákazníků. Nemáme automatizované montážní linky ale jednotlivá montážní pracoviště, kde je nejdůležitějším článkem člověk. Stroje a automaty vnímáme jako prostředky, jak lidem v práci pomoci a zároveň nám umožňují práci zefektivnit, vyrobit více v perfektní kvalitě, ale zaměstnanec, jako člověk, bude u nás vždycky na prvním místě. 

Velkou část naší firmy tvoří i logistika –sklad v Chodově a distribuce hotových výrobků k zákazníkům sídlící v Ostrově. Zde používáme termín „moderní fyzická práce“, protože se sice jedná o manipulaci s výrobky a jejich balení, ale zároveň používáme moderní techniku jako skenery, počítače, automatické skladovací regály a moderně vybavené manipulační prostředky. 

 CNC Fanuc 12 s robotickou jednotkou pro honování SSVDZdroj: SKF Lubrication Systems CZ, s.r.o.

Bezpečnost je u nás vždy na prvním místě, zaměstnanci jsou vybaveni kvalitními ochrannými pracovními pomůckami a máme velmi rozvinutý systém bezpečnosti práce a péče o životní prostředí.
Spolupracujeme s kolegy po celém světě a uplatnění u nás najdou jak uchazeči o práci ve výrobě, logistice tak i v řídících a technických pozicích. Není výjimkou, že naši experti spolupracují na projektech mezinárodních týmů SKF v Evropě, ale i Asii, nebo v Americe.
Dbáme na diverzitu, zaměstnáváme jak muže, tak ženy, za stejných mzdových podmínek, náš etický kodex je závazný a pěstujeme atmosféru otevřenosti, vzájemného respektu a zodpovědnosti. Jsme jistota v nejistotě – jedeme. Práci zajišťujeme už téměř 600 zaměstnancům a záleží nám na tom, aby všichni zaměstnanci měli jistotu svého zaměstnaní. V době pandemie jsme nestáli ani jeden jediný den. Zájem zákazníků stále roste. Výhodou našich výrobků je jejich široké využití. Nejsme orientováni pouze na jeden segment (třeba na automotive), nebo na jednoho zákazníka. To zajišťuje jistotu výroby i při výkyvech poptávky. 

Hledáme zaměstnance, kteří chtějí pracovat v přátelském prostředí, ve stabilní a prosperující firmě. Pokud do této skupiny patříte právě Vy, neváhejte nás kontaktovat.

SKF Lubrication Systems CZ, s.r.o.
Vintířovská 1169
357 35 Chodov
http://www.pracevskf.cz/
FB: Práce v SKF

 Progresivní rozdělovače a čerpací jednotka P603Progresivní rozdělovače a čerpací jednotka P603Zdroj: SKF Lubrication Systems CZ, s.r.o.