Soutěž, která se zaměřuje na posilování finančních dovedností a ekonomického myšlení, přinesla studentům Školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha nejen velkou výzvu, ale také možnost ukázat své schopnosti v oblasti finančního plánování, investic a ekonomiky.

Školní soutěžní tým o Zlatého Gramoťáka prokázal vynikající teoretické znalosti, ale také schopnost prakticky aplikovat finanční principy. Soutěžící se v online prostředí mohli měřit s dalšími školami a talentovanými jednotlivci z celé republiky, čímž tato výhra získává na váze a prestiži.

Jejich vítězství ukazuje, že se škole daří produkovat vynikající studenty, ale také se věnovat komplexnímu vzdělávání, díky kterému mohou studenti vynikat v různých oblastech.

Zdroj: Škola mezinárodních a veřejných vztahů, Střední odborná škola, Gymnázium s.r.o.

„Jsem nesmírně hrdá na naše studenty za jejich vítězství v soutěži o Zlatého Gramoťáka ve Finanční hře. Toto vítězství nám potvrzuje, že jsme na správné cestě při poskytování kvalitního vzdělání a v podpoře rozvoje našich studentů ve všech směrech. Gratuluji celému týmu k tomuto skvělému úspěchu," uvedla Mgr. Vladimíra Michalíková, ředitelka Školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha.

Vítězství v této soutěži poskytuje nejen škole, ale i studentům a učitelům jedinečnou příležitost prezentovat své schopnosti v oblasti finančního vzdělávání a oceňuje jejich tvrdou práci.

Tímto se Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha stává vzorem pro další vzdělávací instituce v naší zemi.

Den otevřených dveří 15. 2. 2024

Více o škole na smvv.cz