Představte si domácnost budoucnosti. Sama upraví osvětlení podle vaší nálady, automaticky nastaví žaluzie na základě venkovního světla nebo se třeba postará o větrání. Přesně takový domov si teď pořídíte na CZC.cz v akci, a to včetně zařízení, která monitorují váš zdravotní stav. K vybraným chytrým produktům navíc teď dostanete dárky a ještě můžete ušetřit se slevovým kódem, který najdete exkluzivně na konci článku. Objednávku z CZC.cz si navíc můžete nově vyzvednout přes Zásilkovnu ve vašem městě.

S chytrým reproduktorem ovládnete celou domácnost
Výkonný 3,3“ vysoký reproduktor HomePod mini s oslňujícím 360° zvukovým zážitkem a s hlasovým asistentem Siri. Jeho prostřednictvím ovládnete všechna chytrá zařízení ve vaší Apple domácnosti. Dokáže také přijímat hovory z iPhonu, pouštět hudbu, hledat text, streamovat obsah třetích stran nebo psát zprávy. V rámci jedné domácnosti rozpozná hlas až 6ti osob.

Dokonalý přehled o spotřebované energii
Chytrá zásuvka Vocolinc Smart Adapter VP3 promění jakýkoliv spotřebič či osvětlení v chytré zařízení. Umožní vám monitorovat spotřebu energii nebo na dálku prostřednictvím hlasu či aplikace ovládat zapojené spotřebiče. A pokud si chcete vypnutí nebo zapojení zásuvky nastavit, ani to není problém.

Hodinky, které monitorují váš zdravotní stav
Chytré hodinky Apple Watch Series 6 se dají označit jako budoucnost zdraví na vaší ruce. Dovedou měřit hladinu kyslíku v krvi, EKG, srdeční rytmus nebo oznámit změny ve vaší tepové frekvence. Samozřejmostí je stále zapnutý Retina displej a další vychytávky, na které jsou zákazníci Apple Watch zvyklí.

Elegantní koloběžka se 45km dojezdem
Kvalitně navržená koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2, která nabízí bezpečný a minimalistický design. Její tělo je vyrobeno z letecké hliníkové slitiny a složení zabere pouhé 3 vteřiny, takže vás může doprovázet opravdu kamkoliv. Navíc má vynikající hodnocení ze strany zákazníků. O to se zasloužily i tyto parametry: výkon motoru: 300 W, maximální rychlost: 25 km/h, úhel stoupání: až 12°. A příjemně vás překvapí i dojezdová vzdálenost 45 km.

Využijte slevový kód a ušetřete při nákupu chytré elektroniky
Nyní si můžete vybavit chytrou domácnost od CZC.cz ještě levněji. Využijte výhodnou nabídku a ušetřete ještě více se slevovým kódem “SMART100” slevou 100 Kč při nákupu nad 1 000 Kč. Slevu můžete uplatnit na CZC.cz do 4. 7. 2021 na všechny produkty z kategorie Smart.