Při cestování je telefon nepostradatelným pomocníkem. Je možné s ním fotografovat, vyřizovat rezervace ubytování, uložit si do něj letenku nebo sdílet zážitky na sociálních sítích. Chceme ho mít neustále po ruce, ale na dovolené na něj číhá mnoho nebezpečí – písek na pláži, kameny na stezce nebo voda v jezeře. Na dovolenou je proto vhodné vybavit se telefonem, který nepříznivým podmínkám odolá a jeho majitel se na něj tak může spolehnout za všech okolností.

Kunlun Glass telefon spolehlivě ochrání

Prasklý displej telefonu už někdy řešilo 60 % dospělých Čechů. A každý z nás velmi dobře ví, že jeho výměna je velmi nákladná záležitost. Navíc na dovolené v zahraničí se vám může stát, že ani nebude možná a vy budete muset prožít letní radovánky bez telefonu. Tím si nikdo na dovolené projít nechce. Vlajková loď P60 Pro je naštěstí vybavena vysoce odolným sklem Kunlun Glass, které najdete jedině na telefonech Huawei.

Skleněný povrch Kunlun vzniká pomocí vylepšené implantace složených iontů, která je následně podrobena 24hodinovému procesu růstu nanokrystalů za vysokých teplot. Používá se 108 mikrokrystalických surovin a prochází speciálním postupem zpracování. Díky technologii tavení vzácného kovu platinou při teplotě 1600 stupňů se na skleněném povrchu vytvoří miliardy nanokrystalů, což a zvyšuje jeho odolnost vůči pádům až desetkrát a zajišťuje odolnost vůči prachu a vodě podle normy IP68.  Uživatelé tak mohou být v klidu během outdoorových aktivit i na pláži. I přesto si dejte pozor na slanou vodu, která dokáže téměř okamžitě poškodit vnitřní komponenty. Před koupáním v moři není v bezpečí žádný telefon a pokus o fotku korálů ho dokáže nenávratně zničit.

Zdroj: Huawei Technologies

Jak na fotky na sociální sítě?

V žebříčku DXOMARK obsadil Huawei P60 Pro první místo a získal titul nejlepšího fotomobilu. S automaticky nastavitelnou fyzickou clonou F1.4–F4.0 se fotoaparát vždy přizpůsobí aktuální scéně, a proto si uživatelé mohou být jistí, že jejich snímky budou vypadat profesionálně, ať už fotí na slunečné pláži, na procházce při západu slunce nebo v tmavé jeskyni.

I ve ztmavených snímcích dokáže Huawei P60 Pro zachytit detaily díky Ultra Lighting XMAGE kameře s hlavním 48Mpx fotoaparátem. Spolu s automaticky nastavitelnou clonou, velmi citlivou skupinou čoček s vysokou propustností a snímačem RYYB SuperSensing dosáhnete té nejlepší ostrosti a kvality.

Až 100násobný digitální zoom vám dovolí fotit i vzdálenější objekty, a tak se nezapomeňte vydat na vyhlídku a nafotit si navštěvované město z výšky. V noci můžete využít režimu Super Moon, se kterým zachytíte noční scény v křišťálové kvalitě.

Zdroj: Huawei Technologies

Dodejte tomu šťávu

Huawei P60 Pro nabízí výjimečnou výdrž baterie a elegantní design. S kapacitou 4815 mAh a rychlým nabíjením budete mít klid na srdci, když budete chtít při dlouhém cestování scrollovat na sociálních sítích. Navíc můžete využívat 88W rychlého nabíjení pomocí Huawei SuperCharge a bezdrátového nabíjení rychlostí 50W a nabít tak svůj telefon na polovinu už za 10 minut. Huawei P60 Pro je skvělým společníkem na cestách, který vás nezklame.

Na dovolené čekají na telefon i další nástrahy

Ještě, než vyrazíte na dovolenou, měli byste si ověřit, jestli je na cestu připravený i váš telefon. Huawei P60 Pro se sice odolný vůči pádu, písku i vodě, ale některým nepříjemnostem občas zabránit nejde. Proto si raději před odjezdem zálohujte data, třeba na cloudu, na počítači nebo externím disku.

Dejte si také pozor na přehřívání a nevystavujte telefon dlouho přímému slunci. Pokud ho nabíjíte, raději zvolte chladnější místnost, protože při nabíjení se teplota ještě zvyšuje.

V neposlední řadě zkontrolujte stav nabíječky a podle povahy cesty si promyslete, jestli se vám nebudou hodit další doplňky. Pokud máte v plánu hodně fotit, výborným pomocníkem vám bude stativ, jestliže budete cestovat autem, přibalte rychlonabíječku či magnetický držák. Při dlouhém cestování, a obzvlášť v přírodě, určitě oceníte powerbanku.

Zdroj: Huawei Technologies