Soutěž Tepelné čerpadlo roku 2023 společnosti IVT Tepelná čerpadla je v plném proudu. Společnost, která dodala na český trh již přes 30 000 tepelných čerpadel, vyhlásila soutěž Tepelné čerpadlo roku 2023, ve které můžete vyhrát i vy!

Zapojte se a vyberte projekt, který je podle vás nejlepší v kategorii Nejzajímavější instalace. Můžete vyhrát špičkové tepelné čerpadlo!

Zdroj: IVT Tepelná čerpadla

Aktuálně jsou nejblíže titulu projekty ZOO Ústí nad Labem s geotermálním vytápěním a hrad Švihov s vytápěním z vodního příkopu. Na paty jim ale šlapou další čtyři instalace. Jejich pořadí můžete do konce října ovlivnit i vy, a navíc máte šanci získat výhru!

Hlasy budou slosovány, hlavní cenou je tepelné čerpadlo IVT AERO systém vzduch/vzduch. Vyhrát lze i víkendový pobyt pro dvě osoby v Hotelu SONO Brno nebo poukazy v hodnotě 1 000 Kč na nákup zboží v e-shopu společnosti SONNENTOR.

Instalační firmy přihlásily nejlepší projekty posledních let a odborná komise nezávislých expertů již ocenila Nejunikátnější technická řešení a Nejúspornější instalace. K vidění jsou na webu IVT.

Podrobnosti a podmínky soutěže naleznete na stránkách společnosti www.cerpadla-ivt.cz.

Zdroj: IVT Tepelná čerpadla

SONNENTOR – trvalá udržitelnost v praxi

  • V budově výrobce bylinných čajů SONNENTOR v Čejkovicích jsou nainstalovaná dvě tepelná čerpadla IVT GEO G 280 systém země/voda s výkonem 160 kW, která čerpají energii z 3 000 m vrtů.
  • Tepelná čerpadla zajišťují vytápění, chlazení a ohřev TV. Spolupracují s peletovým kotlem, který spaluje vlastní pelety vyrobené z bylinného prachu – odpadu při výrobě čajů.
  • Instalaci provedla společnost TRASKO, a.s.