V běžném rodinném provozu se podlaha zašpiní raz dva a nemá cenu se kvůli tomu rozčilovat. Naopak má smysl popřemýšlet o šikovném pomocníkovi, který si s domácím nepořádkem rychle a jednoduše poradí. Značka Bissell nyní představuje dva tyčové vysavače, které jsou vhodné pro úklid tvrdých podlah i koberců – Bissell CrossWave C3 a Bissell CrossWave Cordless C6. Ocení je především rodiny s malými dětmi nebo domácími mazlíčky, kde je potřeba často a důkladně vytírat – veškeré stopy po jejich radovánkách totiž jednoduše odstraní, a nová zábava tak může začít „načisto“ znovu.

Zdroj: bissell.cz
 
Bissell CrossWave C3 i Bissell CrossWave Cordless C6 jsou nově vybaveny systémem FreshStart – rotační kartáč, filtr i roztok pro samočištění vysavače v sobě mají antimikrobiální složku, která působí jako prevence proti množení bakterií a vzniku nepříjemného zápachu. Dobrou zprávou je, že FreshStart komponenty jsou dostupné k zakoupení i samostatně a jsou plně kompatibilní i s ostatními modely vysavačů Bissell.

Zdroj: bissell.cz
Víceúčelový vysavač Bissell CrossWave C6 Cordless Pro Wet & Dry poskytuje 25 minut bezdrátového vysávání. Díky absenci šňůry se s ním velmi snadno manipuluje. Má oddělenou nádržku na čistou a špinavou vodu, takže vytíráte vždy tou čistou. Samočisticí režim vyčistí všechny součástky vysavače, takže už neztrácíte drahocenné minuty jeho zdlouhavým čištěním. Přístroj po použití stačí jen rozebrat a jednotlivé části dát vysušit.

Bissell CrossWave C3 má také oddělené nádržky na čistou a špinavou vodu a jeho součásti jsou nyní také vylepšeny o systém FreshStart. Je vhodný například do domů, kde úklid trvá o něco déle a jedno nabití akumulátoru by nestačilo. Na velkých plochách není šňůra překážkou a nemusíte alespoň čekat, až se vysavač znovu dobije.
 
V balení obou vysavačů naleznete čisticí prostředek Natural Multi-Surface o objemu 1 litr. Po jeho spotřebování si můžete dokoupit např. multifunkční čisticí prostředek Multi-Surface Pet, který odstraňuje odolný nepořádek a zápach způsobený domácími mazlíčky.

Bissell je americká rodinná firma, která svým zákazníkům rozumí. I z toho důvodu se stala značkou č. 1 v kategorii víceúčelových vysavačů (na základě maloobchodních prodejů v roce 2020). Její produkty ulehčují péči o domácnost, zejména úklid podlah, koupelen, ale i odstraňování skvrn z čalounění – to všechno se teď v předvánočním období hodí dvojnásob. Tak podlahu už máme zmáknutou, do jakého úklidu se pustíme dále?

Zdroj: bissell.cz

Každodenní úklid usnadní vysavače od značky Bissell. O jeden z nich si teď můžete zasoutěžit

Díky vysavačům od značky Bissell je běžný úklid podlah, ale i rychlá likvidace drobných nehod, jako jsou třeba stopy domácího mazlíčka, vylitá sklenička s džusem nebo kuchyňský nepořádek, úplnou hračkou.


Víceúčelový vysavač Bissell CrossWave C6 Cordless Pro Wet & Dry poskytuje 25 minut bezdrátového vysávání. Díky absenci šňůry se s ním velmi snadno manipuluje. Má oddělenou nádržku na čistou a špinavou vodu, takže vytíráte vždy tou čistou. Samočisticí režim vyčistí všechny součástky vysavače, takže už neztrácíte drahocenné minuty jeho zdlouhavým čištěním. Přístroj po použití stačí jen rozebrat a jednotlivé části dát vysušit. Bissell CrossWave Cordless C6 je nově vybavený systémem FreshStart – rotační kartáč, filtr i roztok pro samočištění vysavače v sobě mají antimikrobiální složku, která působí jako prevence proti množení bakterií a vzniku nepříjemného zápachu.

Značka Bissell vznikla v roce:

  a/ 1893
  b/ 1876
  c/ 1869

Správnou odpověď naleznete na www.bissell.cz.
Odpovědi zasílejte od 11. Do 13. Listopadu na e-mailovou adresu soutez@vlmedia.cz
Vyhrává 199. správná odpověď.