Co potřebují děti do 3 měsíců?

Především maminku, samozřejmě! A mimo to takové hračky, které dítě zaujmou svými kontrastními vzory. Důležitým aspektem jsou taktéž hračky, kterých se dítě může dotýkat, a které ho podporují v objevování a vnímání pohybu prstíků. Neméně důležité jsou zvukové prvky, jako například cinkání či šustění. Hračky pro miminka by měly miminko nejen zabavit, když si třeba maminka potřebuje odskočit, ale taktéž přirozeně rozvíjet všechny jeho smysly. Mezi nejlepší značky pro děti se řadí značky Playgro a Lamaze.

Pro děti od 3 měsíců…

V tomto měsíci pro miminko začíná období, ve kterém hrají ústa důležitou poznávací roli. Všechny věci, které dítě objeví skončí v ústech, ať už se jedná o části těla, oblečení, hračky nebo cokoliv jiného. Je důležité, aby byly dětem nabízeny jen takové hračky, které pro ně jsou bezpečné a hygienické. Poměrně novou značkou uvedenou na český trh, která stojí za zmínku je značka LANCO, což jsou 100% přírodní a ekologické hračky a kousátka. Hračky i kousátka jsou vyrobena z přírodního kaučuku, který dětem voní a chutná. Navíc mají kousátka různé výstupky, které efektivně masírují bolavé dásně, při růstu zoubků -prostě značka ideál.

Zdroj: prvnihracky.cz

Chcete vědět co pořídit dítěti ve věku 3, 6, 9 či 12 měsících? Určitě se nechte inspirovat na www.Prvnihracky.cz – průvodce světem prvních hraček. Ideální inspirace i na dárky pod stromeček.

Správnou odpověď najdete na www.Prvnihracky.cz.

Zdroj: prvnihracky.cz