Děkujeme! Díky vaší přízni a vašemu zájmu můžeme otevřít už 31. prodejnu SPACE, tentokrát v OC Čestlice. První zákazníky přivítáme symbolicky 31. května. I v nové prodejně se můžete těšit na výhodné nabídky, prémiové služby a odborný personál – koneckonců jsme na trhu už déle než 30 let.

Jak prodejny SPACE, tak e-shop iSPACE.cz jsou součástí skupiny SETOS, jež je oficiálním distributorem a autorizovaným prodejcem světově známých značek. Provozuje také například značkové prodejny Samsung a e-shop RozbalenoVraceno.cz

Zpět ale ke kamenným prodejnám… Na co se můžete těšit?

Zboží z české distribuce

Jsme autorizovaní prodejci renomovaných značek, jako jsou (mimo jiné) Apple, Samsung, Xiaomi, Motorola, Vivo, Sony či Honor. Když si u nás pořídíte například telefon či chytré hodinky, máte jistotu, že pochází z oficiální české distribuce. Mají tedy plnou podporu nejen od nás jako od prodejce, ale také od českého zastoupení výrobce.

Nejenže máme skladem velké množství smartphonů, nositelné elektroniky, příslušenství a dalších produktů… Navíc mohou prodejny posloužit jako výdejní místo při nákupu z e-shopu iSPACE.cz, kde najdete i televizory, domácí spotřebiče a mnoho dalších kategorií zboží, od zrcadlovek až po elektrické koloběžky – a samozřejmě také širokou nabídku příslušenství.

Skvělý personál a užitečné služby

Naši prodejci jsou kvalifikovaní i ochotní. Poradí vám s výběrem a případně i s nastavením, například s přesunem dat do nového telefonu. Navíc vám pomůžou s výběrem příslušenství.

Nezapomeňte svůj nový telefon chránit. Hned v prodejně si na jeho displej můžete nechat nalepit ochrannou fólii přesně na míru nebo mu pořídit dokonale padnoucí pouzdro. Nejen u dražších modelů (nabízíme pochopitelně i nákup na splátky) se pak hodí možnost prodlužit si záruku nebo zařídit pojištění proti rozbití či krádeži.

Vždycky něco navíc…

Snažíme se nabízet i to, co bychom „nemuseli“ – například slevy pro držitele ISIC/ITIC nebo dvouletou záruku pro podnikatele a firmy, kteří jsou díky tomu chránění stejně dlouho jako běžní, koncoví spotřebitelé.

Unikátní (a zábavná) je možnost vypůjčit si instantní fotoaparát Fujifilm Instax – třeba na svatbu či rodinnou oslavu. Při nákupu tří balení filmů je výpůjčka dokonce zdarma.

SPACE je jednoduše místo, kde chytře nakoupíte! Přijďte si pro až 30 % slevy a využijte pouze při příležitosti otevření slevu 20 % na telefony Samsung.

Chceme, abyste z prodejen SPACE vždy odcházeli spokojení. Děkujeme vám za přízeň a od 31. května se na vás těšíme v Čestlicích.