Základem kvalitního spánku, které naše tělo nechá zaslouženě zregenerovat, je vhodně zvolené prostředí, dobrá matrace, kvalitní polštář a povlečení, které vás přímo láká do své náruče.

Právě povlečení přichází nejvíc do styku s naší pokožkou. Proto by mělo být nejen pěkné na pohled, ale i příjemné na dotek a mít řadu dalších vlastností jako je prodyšnost, savost, dobré termoregulační vlastnosti.

Zdroj: AssetMedia

Při výběru povlečení nezapomeňte zohlednit:

·         Kdo pod ním bude spát.

·         Vyberte správné rozměry.

·         Velmi důležitý je výběr materiálu.

·         Na jaké roční období povlečení hledáte?

Co naplat. Sychravé dny už o sobě dávají vědět opravdu hlasitě, studené noci jsou za dveřmi. Hodilo by se hřejivé povlečení nebo deka, která vás nenechá večer u televize mrznout. Už jste slyšeli o mikroflanelu?

Zdroj: AssetMedia

Náš tip: S naším spánkem dokáže zázraky i vhodně zvolené prostěradlo, které dokáže odvádět vlhkost a zároveň bude na dotek příjemný. Co takhle i prostěradlo z mikroflanelu?

Když se řekne mikroflanel
Poměrně neznámý pojem. Mnohem známější je mikroplyš. Jaký je mezi nimi rozdíl? Mikroflanel je vylepšený mikroplyš. Je jemnější, tolik nežmolkovatí, a ještě víc vás zahřeje. Potěší vás i elegantním vzhledem a stálobarevností.

Čtěte také: Mikroflanel je vylepšený mikroplyš

Zdroj: AssetMedia

Mikroflanel je vyrobený ze 100% polyesteru se speciální úpravou jemných chloupků, která zajistí, že nečistoty i mikroorganismy sklouznou po chlupech dolů a žádný se na nich neudrží. Díky tomu si jeho hebké náruče mohou užívat i děti a alergici.

Víte, že: Mikroflanel je antibakteriální, proto se hodí i do dětských postýlek, kočárku nebo pro domácí mazlíčky.

Zdroj: AssetMedia

Jak o mikroflanel pečovat?
Jeho údržba není vůbec náročná. Stačí ho vyprat v pračce na 40°C a dát ho schnout na věšák. Voda sklouzne po vláknech dolů, do materiálu se nevsákne. Sušička ani žehlička nejsou potřeba.

Nemůžete se rozhodnout, zda sáhnout po dece z mikroflanelu, nebo po povlečení? Pořídit si můžete obojí. Mikroflanelové povlečení pro chladné zimní noci a deku na večer, když vám bude zima. Není nic příjemnějšího než se usadit do křesílka, zahalit se jemnou chlupatou dekou a popíjet lahodný čaj.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ