I přes nepříjemnou koronavirovou situaci, která už na jaře výrobu leckde omezovala, se firmě PK Group 2016 daří situaci skvěle zvládnout. „Ve spolupráci s naším obchodním partnerem jsme v pravý čas dodali na trh dávkovače na dezinfekci. Tyto dodávky nám nahradily dočasný výpadek zakázek ze stagnující průmyslové výroby v automotive. Navíc jsme postupně získali i další nové zákazníky z potravinářského a průmyslového sektoru. Pomohlo nám i to, že jsme už v únoru zřídili vlastní e-shop,“ přiblížil aktuální situaci jednatel PK GROUP 2016 Tomáš Kotásek.

Díky zaměstnancům se firmě daří úspěšně růst

Firma PK GROUP tak i v době koronavirové epidemie neustále roste. „Museli jsme se zařídit tak, abychom mohli čelit velkému nárůstu zakázek. Velký tlak byl i na naše zaměstnance, jimž vděčíme za to, že firmě pomáhají situaci zdárně ustát a svými nápady ji vedou vpřed. Jejich pracovitosti, zručnosti a zkušeností si velmi vážíme,“ prozradil jednatel firmy.

I proto se firma může pochlubit výrobky s nejvyšší kvalitou, o její podvozky pod přepravky, které mají dlouhou životnost, je velký zájem i v zahraničí. Nedávno společnost rozšířila své produktové portfolio o pojezdová kolečka k podvozkům a přepravkám a chystá se na rozšíření skladových prostor a následný nábor zaměstnanců. Co je klíčem firmy PK GROUP 2016 k jejímu úspěchu i v současné těžké době, se jednatel firmy zamýšlel: „To, co zákazníkovi slíbíme, se snažíme vždy dodržet. A také usilujeme o to, abychom na trh dodávali kvalitní výrobky za rozumnou cenu.“ Na český a slovenský trh dodává PK GROUP mimo vlastních výrobků také produkty italské společnosti, kterou v ČR zastupuje. Italské společnosti pak dodává nemalé množství svých výrobků - kvalitních podvozků pod přepravky.

Firmě PK GROUP záleží na tom, aby se dobře dařilo i lidem v regionu, v němž působí. Proto část vydělaných prostředků investuje do podpory mládežnického sportu, zejména fotbalu a hokeje.

E-shop a informace o výrobcích firmy najdete na stránkách www.pkgroup.cz.