Seznamte se se společností Daikin

Společnost Daikin patří už mnoho let v Česku mezi prověřené výrobce a zároveň dodavatele tepelných čerpadel. Ta vznikla v roce 1924 v Ósace, a tak je pro ni, i když její výrobní zařízení najdete i v Brně a Plzni, charakteristická japonská preciznost. Daikin se kromě tepelných čerpadel zaměřuje také na vývoj a výrobu pro řešení optimálního vnitřního klimatu v domácnostech i komerčních prostorech. Kromě klimatizací jde o chladicí systémy, vzduchové clony a další systémy pro úpravu vzduchu.

Efektivita, komfort a udržitelnost podle Daikin

Vzduch je to nejdůležitější, co k našemu životu potřebujeme. Společnost Daikin vždy myslela a myslí na budoucnost. Neustále se proto snaží jít vpřed a zároveň působit na špici v oblasti vývoje energeticky úsporných technologií pro další generace. Nikoho tedy asi nepřekvapí, že také velmi ctí zásady ekologické šetrnosti a udržitelnosti. Různé zdroje energie zajistí pro vás a váš dům energeticky nejúčinnější řešení vytápění a přípravy teplé vody.

Jaký je hlavní cíl společnosti Daikin do budoucna?

Především ochrana životního prostředí a nulové emise CO2 plynoucí z podnikání, výrobků a služeb firmy Daikin. Zásadní je zde používání ekologického chladiva R-32, kde je Daikin jedním z průkopníků. Přechod na nové chladivo by měl oproti stávajícímu chladivu R-410A ušetřit 60 megatun CO2 ročně, čímž se výrazně sníží dopady technologie na globální oteplování. S tím také souvisí i účinnější výměníky, kompresory a další inovativní technologie.

Portfolio produktů Daikin

Tepelná čerpadla Daikin - teplo domova, komfort, ekologie a oceňovaný design

Tepelná čerpadla Daikin kombinují moderní design, snadné ovládní a efektivitu ve vytápění v jednom. Jsou ideální pro ty, kteří si chtějí doma udržet příjemné klima po celý rok a nezatěžovat při tom planetu ani peněženku. Vlajkovou lodí Daikin je tepelné čerpadlo Daikin Altherma třetí generace, které využívá technologii Bluevolution, která kombinuje kompresory Daikin a chladivo R-32 a s jejich pomocí dosahuje sezónní účinnosti A++.

Klimatizace Daikin – ochladí i ohřejí

Klimatizace Daikin nejenže ochladí vaši domácnost, ale i ohřejí a případně vyčistí vzduch. Dají se ovládat dálkově pomocí aplikace na smartphonu a vzhledem k širokému výběru typů vnitřních jednotek a možností designu, vždy dokonale zapadnou do vašeho interiéru. Testy, které provedla nezisková orgazinace dTest tento rok potvrdili, že klimatizace Daikin jsou jasnou jedničkou na trhu.

Modely označené Emura, Perfera a Comfora skončily s velmi příznivým hodnocením „dobře". Model Ururu Sarara (FTXZ25NV1B / RXZ25NV1B) skončil s hodnocením „velmi dobře" s mírou hodnocení na úrovni 84 % a s tímto výsledkem se stal i vítězem testu!

Znovu se tak potvrdilo, že Daikin poskytuje svým zákazníkům klimatizace nejvyšší kvality. Vybrat si ten pravý model pro vás můžete zde.

Čištičky vzduchu Daikin - až 3x čistší, zdravější a čerstvější vzduch do vaší domácnosti!

Stále více se v dnešní době řeší čistota a kvalita vzduchu, který dýcháme. Čističky vzduchu se tak stávají běžnou výbavou domácností, a to nejen v těch, ve kterých někteří z jejich členů řeší problémy s dýcháním. 

Při použití čističek vzduchu Daikin si zajistíte doma vzduch, který je 3x čistší, zdravější a čerstvější. Minimalizují se tak příznaky astmatu a alergie a díky správné vlhkosti vzduchu se vyhnete vysoušení pokožky a probouzení se škrábáním v krku. 

Zdroj: DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE - CZECH REPUBLIC spol. s r.o.