Společně s parádními slevami čeká na návštěvníky Auparku po celé prázdniny také minigolf, který je netradičně umístěn do prostor obchodního centra. Jde o unikátní sportovní vyžití, které je přístupné v otevírací době OC AUPARK od 9 do 21 hodin a vstupné je zdarma. Schválně, na kolik úderů trefíte jamku? Minigolf se skládá ze šesti stanovišť, která se nachází uvnitř centra, proto vám nezkazí hru ani rozmary letního počasí. Hole a míčky vám navíc půjčíme zdarma, stačí si je vyzvednout v prodejně Sportisimo v 1. patře centra.

Zdroj: AUPARK Hradec Králové s.r.o.

Stín a chládek Auparku v Hradci Králové skýtá prostor pro celou řadu aktivit. Potřebujete v klidu nakoupit, ale vaše ratolesti vás nenechají? Řešením je hlídaný dětský koutek, kde si užijí spoustu zábavy. V Auparku myslíme i na rodiče těch nejmenších, kterým dopřáváme maximální komfort – kočárky k zapůjčení zdarma, kojící místnost vybavenou přebalovacím pultíkem i mikrovlnnou troubou pro ohřátí mléka či příkrmů. A kdybyste se chtěli i vy vrátit do dětských let, akce pro celou rodinu nejsou výjimkou.

Děti mají o zábavu postaráno a vy si můžete bezstarostně vychutnat nakupování. Celá stovka obchodů čeká jen na vás! Aktuálně v nich najdete nejnovější kolekce oblečení pro váš letní šatník.

A že prázdniny skončily? Nemusíte být smutní! Od 18. do 20. září budeme součástí každoroční tradiční nákupní akce plné slev. O čem, že je řeč? Přichází Dny Marianne! Můžete se těšit na slevy a spousty dárků v našich obchodech.

Aupark je moderní obchodní centrum, které vyrostlo jen pár kroků od hlavního nádraží v Hradci Králové. Jeho brány se zákazníkům otevřely na podzim roku 2016 a od té doby se pyšní rovnou stovkou obchodů. Svůj domov zde našlo mnoho prémiových značek, které nikde jinde v Hradci Králové nenajdete. Aupark je ideální nejen na nákupy, ale i na odpočinek a zábavu pro dospělé i děti. Je to dokonalé místo pro setkání s rodinou nebo přáteli. Díky pestré nabídce restaurací si přijdou na své nejen spěchající jedlíci, ale i nároční gurmáni. Příjemným bonusem je 1 100 parkovacích míst, díky nimž pohodlně zaparkujete.  V našich rozlehlých podzemních garážích nabízíme kromě čtyř hodin parkování zdarma i nabíjecí stanici pro elektromobily.

V Auparku se na letní sezónu zkrátka připravili poctivě. Ať už k nám zamíříte za nákupy, inspirací, nebo si prostě jen užít léto, budeme se na vaši návštěvu těšit!

 Zdroj: AUPARK Hradec Králové s.r.o.

www.auparkhradec.cz