Na pracovním trhu uchazeči nalézají vlivem koronavirové krize stále méně příležitostí. Z řady zaměstnavatelů, kteří pozastavili nábor nebo dokonce začali propouštět, přece jen existují výjimky. Na Praze-Západ nejméně jedna jistá studnice příležitostí stále je – a to společnost Lindab, konkrétně divize vzduchotechniky, která sídlí v Praze-Ruzyni. 

Lindab je nadnárodní společnost ze Švédska, jednička ve výrobě vzduchotechnických jednotek, potrubních systémů, distribučních elementů, požárních klapek, indukčních jednotek a dalšího sortimentu a příslušenství pro vytváření zdravého a příjemného klima uvnitř budov. Lindab s.r.o. působí na českém trhu již 25 let a dlouhodobě patří mezi stabilní a spolehlivé zaměstnavatele. V minulém roce společnost získala ocenění Czech Stability Award, které taktéž napovídá, že v Lindabu se ekonomických bouří nelekají.

Stabilita je však jen jednou z mnoha devíz této společnosti. Zaměstnanci Lindabu se mohou pochlubit čistým pracovním prostředím, atraktivními benefity a nadprůměrnou základní mzdou, k níž se již od prvního měsíce přidává i pravidelné osobní ohodnocení. Samozřejmostí je 5 týdnů dovolené, placené obědové přestávky, svozový autobus z hlavních příjezdových lokalit a penzijní připojištění.

 „V ruzyňské divizi vzduchotechniky v Lindab i v časech koronaviru rádi přivítáme nové členy týmu. Ať už se jedná o dlouholeté profesionály nebo mladé pracovníky, vždy pro uchazeče najdeme to nejlépe odpovídající uplatnění - ani nováčci bez zkušeností se u nás nemají čeho bát, v našem sehraném kolektivu se během chvíle vše naučí,“ říká Michal Klimovič, generální ředitel Lindab s.r.o.

„Klademe důraz hlavně na otevřenou komunikaci a individuální řešení jakýchkoliv nenadálých situací, ať už se jedná o nemoc dítěte, aktuální karanténní opatření či další překážky. Vždy se snažíme osobním záležitostem zaměstnanců vyhovět a být jim především partnerem,“ uzavírá Michal Klimovič.