Co to pro náš závod znamená?

Závod poroste a během následujících 3 let plánujeme navýšit výrobu o 40% a o 400 nových zaměstnanců.

V současné době a po mnoho let má náš závod dvě výrobní divize. Divizi Power Tools (výroba profesionálního elektrického ručního nářadí DEWALT) a výrobu Accessories (výroba příslušenství, balení komponentů).

Obě divize žily po mnoho let odděleně, i když je dělila jen 1 zeď.

Nově bude výroba Accessories přesunuta do jiných závodů a její zaměstnanci (cca 200) a výrobní prostory by měly napomoci naplnit náš nový cíl.

Mnoho zaměstnanců divize Accessories je s námi již téměř 20 let, mají zde své přátele, jsou zvyklí na svou práci, jsou ale také zkušení, loajální a stabilní. Právě proto, i když to pro ně nebude lehké, věříme, že jejich přestupem na divizi Power tools získáme obrovskou přidanou hodnotu.

Toto by se však nemohlo uskutečnit bez pomoci kolegů z druhé divize, ať již na výrobní hale Power Tools, nebo na odděleních lisovna plastů, výroba motorů a baterií, v centrálním skladě, a ostatních.

A právě proto, aby pomohli kolegům z Accessories překonat období nejistoty a obav z nové práce, odhodlali se prezentovat jejich práci před více než stovkou kolegů, což byl jistě nelehký úkol.

Celá akce se velmi povedla a věříme, že nyní se kolegové z Accessories cítí lépe a mohou se rozhodnout, na které oddělení by chtěli přestoupit. První přestupy budou zahájeny velmi brzy. Budeme se snažit vyjít každému zaměstnanci vstříc s jeho požadavky na směnnost a také s přihlédnutím k žádosti pracovat s konkrétním kolegou.

Naším cílem je neztratit ani jednoho zaměstnance. Dále nabíráme a také jsme zahájili spolupráci se zahraničními agenturními zaměstnanci. Hlavním cílem je uspokojit enormní požadavky našich zákazníků.

Růst výroby si vyžádá investice nejen do lidí, ale také do strojů a infrastruktury závodu.

Již nyní jsme implementovali novou automatickou linku na výrobu baterií a na cestě k nám jsou dva nové obrovské lisy na podporu výroby plastových komponentů našeho nářadí a kufrů.

Chystáme se rozšířit prostory závodní jídelny a zlepšit tak pohodlí našich zaměstnanců.

V našem závodě je spousta pracovních příležitostí pro každého, kdo chce pracovat a naplnit s námi naši vizi: #ONE TEAM ONE GOAL

Více o nás naleznete zde: www.sbd-usti.cz

Zdroj: Black&Decker, s.r.o.Zdroj: Black&Decker, s.r.o.