SPORT PRO KAŽDÉHO

V Home Credit Areně se na veletrhu SPORT LIVE každoročně představí desítky klubů, jejichž trenéři poskytnou návštěvníkům informace o náborech do svých řad. Rodiče tak mají jedinečnou příležitost získat na jednom místě informace o většině klubů působících v regionu a děti si mohou přímo na veletrhu jednotlivé sporty vyzkoušet. S ukázkami svých sportů se předvedou na středové ploše multifunkční haly odchovanci jednotlivých klubů.

Zdroj: S group

Ani dospělí hledající sportovní vyžití nepřijdou zkrátka – liberecká sportovní centra představí nejrůznější druhy cvičení od jógy, přes posilovací až po bojové sporty. Užitečné informace také získají od osobních trenérů, výživových poradců nebo fyzioterapeutů ve FIT ZÓNĚ zaměřené na výživu a zdravý životní styl.

Zdroj: S group

ZÁVOĎTE A SOUTĚŽTE

V průběhu celého dne se soutěživější návštěvníci mohou zúčastnit některé z doprovodných akcí. Pro rodiny je připravený venkovní FAMILY BOOTCAMP CROSS – překážkový závod, jehož výtěžek půjde na podporu projektu Dobrý anděl. Na středové ploše si nejen milovníci fotbalu vyzkouší šikovnost svých nohou na Otevřeném Mistrovství ČR ve fotbalšipkách a ladnost i sílu mohou diváci ocenit u soutěžících na 1. ročníku SPORT LIVE POLE BATTLE.

Zdroj: S group

ZCHLAĎTE SE U LEDU

Novou sezónu zahájí v sobotu 2. září i veřejné bruslení ve Svijanské aréně, které proběhne v tradičním čase od 15 do 17 hodin a tento den je pro návštěvníky vstup zdarma. Děti mohou využít rad a pomoci trenérů hokejového a krasobruslařského klubu na školičce bruslení na ledě přímo v Home Credit Areně. Otevřená budou i další sportoviště v areálu Sport Parku Liberec a návštěvníci tak budou mít možnost nahlédnout do prostor střelnice, kuželny, tréninkového centra SKATEMILL nebo do gymnastické tělocvičny. Navštivte jedinečnou sportovní událost a vyberte si svůj sport!