Regálové systémy STILL

Vůbec se nevyznáte v regálových systémech? Dokonce nemáte ani ponětí, jak by měly být konstruované pro efektivní využití? V takovém případě přenechejte veškerou práci na odborníka STILL, jenž má v daném segmentu letité zkušenosti. Poskytuje nejen servis, ale i poradenství. Regálové systémy STILL ve skladových prostorech zajistí lepší plánování, plynulejší průběh pracovních procesů a také zkrácení doby přesunu zboží ve skladu.

Pochopitelně, neobejdete se ani bez vhodné manipulační techniky a dalších prvků, o čemž vás však společnost STILL informuje.

Zdroj: STILL GmbH
zdroj: Einsatz von Routenzugsystemen zur Produktionsversorgung, Studie o plánování, kontrole a provozu, TU München, 2017

Inteligentní tažné soupravy STILL

Slyšeli jste někdy o tom, že existují inteligentní tažné soupravy? V podstatě se jedná o flexibilní koncepci materiálových toků, které potom probíhají efektivněji a současně i šetrněji k životnímu prostředí. Právě pro takové případy se používají inteligentní tažné soupravy, jež jsou charakteristické nízkými nároky na čas i prostor.

V případě zájmu dokáže společnost STILL inteligentní tažné soupravy automatizovat, čímž je zajištěno, že se budou pohybovat po předem stanovených přepravních trasách naprosto samostatně, tedy bez použití lidské síly. V dnešní době je na automatizaci kladen obrovský důraz, protože jejím účelem je zvýšit produktivitu práce a zlepšit i kvalitu výsledků.

Další služby společnosti STILL

Dále v pestré nabídce služeb profesionála STILL najdete takzvanou desulfataci. Slyšeli jste někdy slovo sulfát? Pokud se pohybujete v průmyslové oblasti, potom určitě ano. Jen pro vysvětlení, manipulační technika bývá zpravidla poháněna olověnými bateriemi, které mají určitá rizika. Po krátké době používání může sulfatace výrazně zkrátit životnost těchto baterií. Jestliže tedy nechcete neustále kupovat nové a nové baterie, což by bylo nákladné, potom by vás měla zajímat desulfatace.

Vozový park se stane efektivní, protože sulfatace vám už nepřeruší práci a nenaruší plány. STILL provádí kvalitní desulfataci u všech typů vysokozdvižných vozíků. Jakmile se tedy začne zhoršovat kapacita baterií, je nezbytné s tím něco udělat.

V okamžiku, kdy si objednáte desulfataci, přijede ve sjednaný termín servisní tým, jenž zjistí aktuální stav baterií v manipulační technice. Použije chytrou nabíječku k formátování, které trvá zpravidla dva dny. Během této doby se baterie zbaví zrádného síranu olovnatého, následně tým zkontroluje hustotu roztoku a případně baterii dohustí. Společnosti se už ne jednou podařilo vrátit baterie do stoprocentního stavu.

U manipulační techniky ještě zůstaneme, neboť společnost STILL představila před nedávnem vlastní mobilní myčku. Mytí manipulační techniky je naprosto ekologické a nezanechává škodlivou stopu v přírodě. STILL používá šetrné prostředky a metody.

Zdroj: STILL GmbH
zdroj: Einsatz von Routenzugsystemen zur Produktionsversorgung, Studie o plánování, kontrole a provozu, TU München, 2017

Podívejte se na reference STILL

Je pochopitelné, že co zákazník, to jiné požadavky a potřeby. Společnost STILL realizovala projekty u mnoha firem. Stačí se podívat na reference STILL, kde najdete například automatizovaný sklad ve výrobě Škoda Auto, brzdové systémy v novém prostředí či elektrický audit v Coca-Cola HBC. Referencí má společnost opravdu hodně, a to napříč různými kategoriemi. Určitě vás přesvědčí o tom, že STILL je opravdový odborník na to, v čem podniká.