Má plno skvělých nástrojů, kterými nás dokáže nalákat, abychom otevřeli dveře svých domovů, vykročili ven a užili si pobyt pod širým nebem. Nechejte se hýčkat přírodou a objevte s námi Barrandez-vous. Do prodeje již byly v dokončeném projektu uvolněny další byty z první etapy. 

Hravý, romanticky znějící název, který spojuje krásnou lokalitu Prahy a francouzské označení pro romantické schůzky, již naznačuje směr, kterým se autoři nového rezidenčního projektu ubírali. V Barrandez-vous bylo snahou přenést zážitek z pohledu na zeleň a do přírody přímo na dotek každému obyvateli až před dveře obývacích pokojů, ať už v podobě vlastních zahrad, parku či lodžií jednotlivých bytů.

Terasy a zahrady, které si zamilujete.Terasy a zahrady, které si zamilujete.Zdroj: Projekt Barrandez-vous a.s.

Jedním z největších benefitů projektu je unikátní park ve vnitrobloku a okolní příroda, která se stává dokonalou kulisou pro okamžiky s našimi nejbližšími nebo večer tichým společníkem pro chvíle relaxu. Okolní příroda se zde bude měnit nejen během roku, ale i v průběhu celého dne. Díky slunci, stínům i večernímu osvětlení dokáže dopřát různé nálady a atmosféry. A nikdy není stejná. Probouzí se a usíná. Roste a zaniká. Takovou podívanou nám interiér bytu nikdy nedokáže nabídnout. Za návrhy krajinné architektury i samotnou realizací, včetně několika variant zahrad, stojí Ateliér Flera, pod vedením Ferdinanda Lefflera.

FLERA AZdroj: Projekt Barrandez-vous a.s.

Pobyt venku nám poskytuje přirozené světlo, které náš organismus vyhledává, navíc sluneční paprsky si někdy rádi necháme líbit všichni. V letním období nás však v městské zástavbě, i samotných bytech, často sužuje horko. Potřebu ochladit se ve stínu tak nejlépe zajistí koruny stromů, kterých bude v novém parku vysázených několik stovek. 

V oknech proti horku pomohou i venkovní žaluzie, na zahradách stínění, ale také samotná orientace domů. Budoucí rezidenti mají možnost výběru bytu podle svých preferencí, zda dávají přednost rannímu či odpolednímu slunci. Přestože zde bude možnost otevřít moderní velkoformátová okna nebo relaxovat na rozšířeném sníženém parapetu v každém ročním období, ten pocit a zážitek, když člověk ucítí vzduch vonící jarem nebo deštěm a může vyjít přímo z vašeho obyváku ven na zahradu, je nenahraditelný. Je to jeden z nejsilnějších elementů v projektu, který bezpečný pobyt pod širým nebem může nabídnout, což se v projektu Barrandez-vous, od developerské společnosti Top Estates, skvěle podařilo.

top estateZdroj: Projekt Barrandez-vous a.s.

Chvíle strávené v nově vybudovaném parku, na terasách či vlastních zahradách, se mohou již brzy stát příjemnou součástí života všech nových rezidentů. Ať už budou sloužit pro relaxaci a klid či okamžiky s rodinou, přáteli nebo obklopeni svými psími kamarády. Zkrátka přesně tak, jak si každý představujeme ideální pohodu doma nebo při pobytu venku. 

V loňském roce dokončený projekt Barrandez-Vous získal pět prestižních ocenění, dvakrát zvítězil jako nejlepší rezidenční projekt v ČR a prvenství získal také v kategorii Veřejný prostor a urbanismus. Nyní je již předána polovina bytů novým majitelům a rezidenční projekt začíná ožívat, stejně jako příroda v novém parku.

www.barrandez-vous.cz