Neplaťte zbytečně více 

Při objednání vozu přes aplikaci AAA cestujete vždy za jednotnou sazbu, bez ohledu na denní nebo noční hodinu. To představuje zřejmou výhodu oproti některým konkurenčním službám, u kterých je cena navyšována v závislosti na dopravní špičce nebo délce trvání jízdy v podobě sazby za minutu jízdy.

Nemusíte taxík vybírat podle ceny, máte jistotu, že s mobilní aplikací vás všechny vozy AAA svezou po Praze za sazbu 19,90 Kč/km. Není třeba složitě a dlouho hledat nejlevnějšího a zároveň nejbližšího taxíka.

Taxislužba AAA si zakládá na férovém přístupu k zákazníkům a transparentních cenách. Proto i při objednávkách jízd přes mobilní aplikaci striktně dodržuje cenové předpisy tím, že:

   - na webu společnosti i vozidlech AAA je zveřejněn ceník, podle kterého je přeprava uskutečňována,
   - složení ceny je v souladu s pravidly hl. m. Prahy o maximálních cenách osobní taxislužby,
   - cena není dále navyšována koeficienty závislými na přepravní poptávce, kvůli kterým u některých konkurenčních služeb může docházet k překročení stanovených maximálních cen taxislužby,
   - orientační cenu jízdy si zákazník spočítá v mobilní aplikaci,
   - v případě oprávněné reklamace ceny jízdy, kdy dojde k předražení jízdy, vrací taxislužba AAA jízdné v plné výši zpět zákazníkovi.

Mobilní aplikace AAA Taxi pro Android a iOS.Zdroj: AAA radiotaxi

Mobilní aplikace AAA Taxi pro Android a iOS.

Taxi aplikace pro Android, iOS

K pohodlným jízdám si stačí stáhnout aplikaci, která je k dispozici zdarma v App Store a Google Play. K dispozici je rovněž webová verze, dostupná přes zabezpečený protokol HTTPS. Nemusíte se nijak registrovat, po spuštění aplikace můžete hned začít s objednávkou vozu. Nevyžaduje se zadání osobních údajů ani čísla platební karty.

Aplikace automaticky rozpozná polohu podle GPS nebo Wi-Fi. Tuto polohu pak nabídne jako výchozí místo pro přistavení vozu. Polohu lze změnit výběrem ze seznamu adres nebo ji můžete upřesnit v mapě.

Objednávku potvrdíte pomocí zeleného butonu a pak již jen sledujete příjezd objednaného taxíku na mapě přímo v aplikaci. Aplikace vám zobrazí typ vozu, registrační značku, číslo vozu i telefonní spojení na řidiče.

Přes aplikaci můžete kontaktovat objednaného řidiče během doby, kdy k vám přijíždí a domluvit se např. na přesném čase vašeho příchodu k vozu.

V obchodních centrech, na letišti a hlavním nádraží je v aplikaci k dispozici vizuální navigace, která usnadňuje příchod k objednanému taxíku - nasměruje vás k místu přistavení.

Požadavky na vůz

Potřebujete přepravit větší zavazadlo, psa nebo potřebujete řidiče s němčinou? Žádný problém. V rámci volitelných požadavků můžete upřesnit kritéria na vůz, jako je převoz větších zavazadel, zvířete nebo jazykové znalosti řidiče.

Flotila vozů AAA nabízí klasické osobní vozy, limuzíny, velkoprostorové vozy i nekuřácké vozy. V každém voze AAA je k dispozici Wi-Fi zdarma.

Jízdu uhradíte v hotovosti nebo platební kartou prostřednictvím terminálu u řidiče. Požadavek na platbu kartou vyřešíte zadáním do aplikace při objednávce.

Cenu jízdy na trase můžete během cesty sledovat na virtuálním taxametru, který lze spustit v aplikaci při nástupu do vozu.

V aplikaci si spočítáte orientační cenu a zadáte požadavky na vůz.Zdroj: AAA radiotaxi

V aplikaci si spočítáte orientační cenu a zadáte požadavky na vůz.

Levnější taxi z letiště

Aplikací si můžete objednat vůz i při cestování z Letiště Václava Havla Praha. Na letišti bude vůz, dle požadavku, přistaven k Terminálu 1 na Parkoviště P1 EXPRESS, nebo k Terminálu 2 na Parkoviště P2 EXPRESS před odletovou halu. Vůz flotily AAA si pro vás dojede v krátkém čase a cena za přepravu je i v tomto případě 19,90 Kč/km (platí pro cesty na území hl. m. Prahy).

Proč mít aplikaci ve smartphonu nebo tabletu

   - rychlá objednávka vozu na dva dotyky,
   - garantovaná sazba za km jízdy po Praze (19,90 Kč/km, nástup 25 Kč, čekání 4 Kč/min.),
   - sledování příjezdu taxíku v mapě,
   - kritéria pro výběr vozu a řidiče,
   - virtuální taxametr v aplikaci,
   - zdarma pro Android, iOS, web.

Novinky a kompletní nabídku služeb najdete na www.aaataxi.cz.