Pro jarní a letní období se hodí především lehké květinové a ovocné vůně, které vás příjemně osvěží. Těžké kořenité parfémy totiž v letním horku nabírají ještě více na své intenzitě a mohla by vás z nich rozbolet hlava. Volte proto raději odlehčené a vzdušné vůně, které jsou pro teplé dny jako stvořené. 

Chloé Nomade

Jednou z aktuálních novinek pro rok 2018 je dobrodružná dámská vůně Chloé Nomade, která vás perfektně doplní při prázdninových toulkách po světě. Jedná se o výraznou květinovou chypre vůni, jejíž nespoutané aroma se skládá ze svěžích akordů mirabelky, rozkvetlé frézie a zemitého dubového mechu. Tato vůně perfektně doplní odvážné ženy, které milují cestování a touží objevovat nové věci. 

Calvin Klein Eternity Air

Svěží jarní vzduch a radost ze života se ukrývá v romantické dámské vůni Calvin Klein Eternity Air, která vám poskytne příjemné osvěžení. Ve vůni se prolínají esence sladkého grapefruitu, vzdušné tóny a křehká konvalinka doplněná delikátní hruškou. Základem kompozice je směs ambry, dřeva a pižma.

Armani Sì Passione

Sebevědomá a plná vášně - taková je nová dámská vůně Armani Sì Passione, která je inspirovaná moderní ženou sebejistě kráčející životem. Výrazně smyslná kompozice se skládá z intenzivních pepřových tónů, sladké hrušky a černého rybízu. Květinové srdce plné růží a jasmínu se v závěru snoubí s podmanivým dřevem a vanilkou.

Zdroj: Notino

Hugo Boss Boss Ma Vie L'Eau

Jako okouzlující kytice jarních květin je nová dámská vůně od značky Hugo Boss s názvem Boss Ma Vie L'Eau, která oslavuje ženskou krásu a jemnost. Její nevtíravé aroma je tvořeno jedinečnou kombinací kaktusu, magnólie, pivoněk a křehkých plátků růží. To vše je završeno esencemi bílého pižma a hřejivým cedrem. Tato vůně je jako stvořená pro každodenní nošení a budete se s ní cítit velice přirozeně a smyslně zároveň.

CK One Summer 2018

Unisexové parfémy budou letos v kurzu, a proto rozhodně nešlápnete vedle s vůní CK One Summer 2018, která je díky svému vyváženému složení vhodná pro ženy i muže. Její letní aroma tvořené delikátním mojitem, ananasem, květinami a kokosovým mlékem vás v mžiku přenese do tropického ráje. S touto vůní si vychutnáte atmosféru prázdnin opravdu plnými doušky. 

Zdroj: Notino

Jil Sander Softly

Elegantní vůně Jil Sander Softly je jako stvořená pro ženy, které vyznávají minimalismus. Odlehčené pudrově-květinové aroma této vůně působí velmi čistým a harmonickým dojmem. Vůně vás okouzlí unikátním spojením bavlníku, magnólie, zázvoru, smyslných květin a dřeva.