Svět zmrzliny má 18leté zkušenosti s výrobou kvalitní italské zmrzliny, proto jeho nabídka obsahuje pouze suroviny a stroje takových značek, které se pyšní stálou přízní zákazníků. Díky ustavičnému zlepšování nabídky má Svět zmrzliny síť 400 odběratelů, jež se nadále rozšiřuje. Zmrzlina je hlavní náplní Světa zmrzliny a nikoliv jen doplňkové zboží. Svým širokým sortimentem uspokojí jak zmrzlináře, stánkaře a cukrárny, tak i běžné domácnosti. Ty mohou směsi využít pro výrobu zmrzliny v domácích zmrzlinovačích a vyrobit si ledovou kávu například pomocí mixéru.

Výrobníky a stroje na zmrzlinu, které nezklamou

Pro výrobu klasické točené zmrzliny a americké spirálové zmrzliny najdete ve Světě zmrzlin jen kvalitní stroje. Navíc nabízíme prodej a pronájem strojů na točenou zmrzlinu za výhodných podmínek.

Kvalitní směsi na zmrzlinu a tříště pro skutečné mlsouny - to je privátní značka KORUNA a italské zmrzliny COMPRITAL

Chcete-li, aby se k vám zákazníci rádi a pravidelně vraceli, nabídněte jim zmrzlinu, která je neodolatelná svojí kvalitou. Tou se vyznačují pravé italské zmrzliny a ledové tříště, vyrobené ze směsí od italských výrobců dodaných Světem zmrzliny. Jejich ledové tříště či ovocné pasty na výrobu zmrzliny mají šedesátiprocentní podíl ovoce. A v neposlední řadě hotová tekutá zmrzlina z řady TONINO FRUITY SMILE s vysokým podílem ovoce je charakteristická výbornou chutí, pro niž se zákazníci nadchnou.

Horkou novinkou Světa zmrzliny je italská zmrzlina Comprital Tonino s 30letou tradicí. Prodává se v 72 zemích

Příjemná vůně a kvalitní chuť i konzistence, která se rozplývá na jazyce. Řeč je o zmrzlině tradiční italské značky Comprital, s níž má Svět zmrzliny tu čest spolupracovat a jejíž směs na výrobu pravé italské zmrzliny Comprital Tonino nyní svým zákazníkům nabízí.

komerční sděleníZdroj: AKO PRODUKT s.r.o.

Všechno, co ke zmrzlině patří – to je Svět zmrzlin

Zákazníci mohou ve Světě zmrzliny vybírat kromě směsí, past a prášků na výrobu zmrzliny v různých příchutích a velikostech balení také z mnoha druhů toppingů a rychle tuhnoucích křupavých polev k namáčení zmrzliny. Nechybí zde ani sortiment na výrobu ledové kávy, ledové tříště a chlazených nápojů, sirupy, kornoutky a dekorativní oplatky na zdobení pohárů a zmrzlin.

Zmrzlinářské vozy osvědčené kvality

Pro ty, kteří chtějí nabízet zmrzlinu a ledovou tříšť na čtyřech kolech, mají ve Světě zmrzliny hned několik variant – zmrzlinová auta, zmrzlinové přívěsy nebo foodtrucky.

Více informací najdete na www.svetzmrzliny.cz