Developerská společnost Top Estates úspěšně zkolaudovala projekt Barrandez-vous. Navazuje tak svým stylem rezidenčních staveb s výrazným podílem zeleně a vysokým standardem provedení interiérů i v případě tohoto projektu na předchozí realizace a ocenění.

1Zdroj: Projekt Barrandez-vous a.s.

V rezidenčním komplexu Barrandez-vous, který se za rok 2021 stal absolutním vítězem soutěže Realitní projekt roku v hlasování veřejnosti, je již prodáno přes 90% bytových jednotek. Exkluzivní větší byty byly uvolněny do prodeje až těsně před kolaudací a jejich nabídka rychle mizí i přes vysoké úrokové sazby hypoték a prázdninové dny, potvrzuje developerská společnost Top Estates, která zajišťuje také jejich výhradní prodej. Většina rezidentů si tak bude moci převzít klíče od nových bytů již na podzim a letošní Vánoce už trávit ve svém.

2Zdroj: Projekt Barrandez-vous a.s.

„Z výsledku dokončení stavby a kolaudace Barrandez-vous mám velkou radost. Chtěl bych tímto poděkovat nejen celému týmu z řad naší společnosti, ale také všem architektům, dodavatelům i externím specialistům. V souladu s harmonogramem dokončujeme finální práce a klienti si budou moci během pár týdnů převzít své nové byty dle plánu“, říká Dušan Dvořák, zakladatel společnosti Top Estates Group.

3Zdroj: Projekt Barrandez-vous a.s.

„Po dvou letech intenzivních stavebních prací nyní projekt vyrostl do krásy, dokončují se sadové úpravy a v příštím roce se okolí obou domů obklopí přírodou ještě intenzivněji. Přál bych všem budoucím rezidentům, aby je bydlení v nových domovech bavilo stejně jako nás realizace, užívali si radosti všedních dnů a šťastné chvíle v Barrandez-vous, doplňuje Petr Teplý, druhý ze zakladatelů společnosti Top Estates Group.

4Zdroj: Projekt Barrandez-vous a.s.

Autorem architektonického návrhu je studio Under-construction architects pod vedením Eriky a Vladimíra Vašutových. Dva bytové domy v originálním tvaru vyrostly ve vyhledávané lokalitě Barrandova, s výhledy na panorama města a rychlým spojením do centra Prahy.

Celý koncept projektu Barrandez-vous je založený na výrazném propojení s přírodou, od rozlehlého parku ve vnitrobloku, velkorysých teras až po zahrady v přízemních bytech. Myšlenka poskytnout přirozený prostor pro odpočinek a přátelská setkávání se tak stala hlavním tématem při zpracování návrhu krajinné architektury a nového parku, který je právě dokončován. Autorem návrhu je zahradní architekt Ferdinand Leffler se svým týmem Ateliéru Flera.

5Zdroj: Projekt Barrandez-vous a.s.

Skupina Top Estates Group se zaměřuje na prémiový rezidenční development a polyfunkční projekty. Její součástí je jak developerská, tak stavební firma a investiční fond.