Všeobecným faktem je, že ženy na svátek sv. Valentýna očekávají alespoň květinu. Pro pocit, že si na ně jejich partner vzpomněl. Ano, i v případě kdy říkají, že takový svátek neslaví.

Valentýn není americký svátek! Původ svátku je spojen s legendou o svatém Valentýnovi, který byl knězem žijícím v Římě ve 3. století. Příběh vypráví o tom, jak pomáhal mladému páru, který se chtěl vzít i přesto, že bylo uzákoněno, že mladí muži nesmějí být ženati. Za své činy byl pak svatý Valentýn popraven 14. února.

Tyto 4 věci ocení všichni!

Ať už jste muž či žena, na tomto se shodneme všichni – na svátek sv. Valentýna se dělají věci, které jsou považovány za romantické a příjemné…

  1. Pozornost a péče: tohle je prostě k nezaplacení! Kdo by netoužil po tom, cítit se milovaný. Co takhle připravit doma horkou vanu nebo pustit oblíbený film či seriál a poskytnout masáž?
  2. Překvapení: lidé milují překvapení! Překvapte svého partnera před prací a vezměte ho na romantickou večeři, do kina či na zajímavou výstavu. Anebo ho překvapte doma v sexy prádle s lahví něčeho dobrého!
  3. Komunikace: toto je něco, co v mnoha vztazích chybí a je to klíč ke spokojenému vztahu. Chápeme, že je těžké se otevřít, a proto je tu skvělá pomůcka v podobě společenské hry pro dospělé, která vám rozváže jazyk.
  4. Orgasmus: darovat orgasmus není jen příjemné, ale i zdravé! Navíc se během orgasmu uvolňují endorfiny a oxytocin a vy jste pak šťastnější!

Zdroj: e-kondomy.cz

Zdroj: e-kondomy.cz

Tipy na dárky pro ženy:

  • Spodním prádlem nic nezkazíte. Úžasné podprsenky, kalhotky, punčošky, korzety i župánky značky Obsessive najdete na e-kondomy.cz/obsessive
  • Květiny, které nezvadnou. Ano, slyšíte správně! Tyto kytky jsou krásné a udělají nejen radost! Vibrační růže s mnoha funkcemi najdete na e-kondomy.cz/bloomgasm
  • Masáží není nikdy dost. O samotě i navzájem. Mrkněte na masážní pomůcky zde

Zdroj: e-kondomy.cz

Tipy na dárky pro muže:

  • Darujte mu vzrušení. I muži mají své dny, a hlavně mají své hračky! Vy pak tyto hračky můžete používat společně při předehře anebo si je může užívat sám - třeba na služební cestě. Inspirujte se hračkami pro muže ZDE
  • Věnujte mu péči. Ano, muži milují, když je ženy hýčkají. Kromě hýčkání ženou je potěší i hýčkání správnou kosmetikou. Například produkty pro holení nebo speciální kosmetika přímo na varlata!

Zdroj: e-kondomy.cz

Inspirovali jsme vás? Tak nezapomeňte na slevový kód DENIK, který platí na celý sortiment největšího a nejlevnějšího e-shopu www.e-kondomy.cz a to i na již zlevněné!