Co jsou Domy jedním tahem?

Domy jedním tahem se nestaví z tvárnic, ale montují se z prefabrikovaných velkoplošných dílců, které se před zahájením výstavby pečlivě připravují ve výrobě. Je to vlastně taková velká stavebnice, v niž do sebe všechny díly přesně zapadnou. Základním materiálem pro jejich výrobu je LiaporBeton – lehký keramický beton, jehož podstatnou složkou je 100% přírodní keramické kamenivo Liapor.

Zdroj: Youtube

Na připravené základové desce se hrubá stavba přízemního domu montuje pouhé 2 dny! U patrového domu je to o 2 stavební dny více.

Přežije i vaši hypotéku

Domy z LiaporBetonu mají velmi dlouhou životnost, jako je tomu u betonu zvykem. Bez problémů a bez zásadních investic vydrží sloužit i příštím generacím. Což s jistotou v hlase nelze říci o všech „moderních“ stavebních systémech. V Domech jedním tahem se navíc díky jejich keramické podstatě také příjemně bydlí. Jejich vnitřní klima se podobá cihlovým domům – v zimě hřejí, v létě chladí. A díky minimu mokrých procesů použitých při výstavbě nemusí vymrznout přes zimu. Bydlet tak můžete už za 6 měsíců od zahájení výstavby.

Projekt domu ZDARMA

V katalogu DJT nenajdete stovky projektů, najdete tam 25 těch nejlepších, které byly prověřeny reálnou výstavbou a vznikly na základě nejčastějších požadavků zákazníků. Typový projekt navíc získáte zdarma. I přes to, že se jedná o typová řešení, lze je částečně přizpůsobit individuálním představám. K nejčastějším požadavkům patří např. zrcadlové převrácení půdorysu a případné úpravy vnitřních dispozic (posunutí oken či příček). Do konce roku můžete navíc získat zdarma také průkaz energetické náročnosti budovy.

Ideální pro dostavbu svépomocí

Domy jedním tahem lze postavit do fáze hrubé stavby nebo domu k dokončení. Proto jsou velmi oblíbené jako základ pro dostavbu svépomocí. Nejnáročnější část výstavby provedou odborníci s plnou zárukou. Dokončení už si řídíte sami podle svých časových a finančních možností. Díky několika vychytávkám je finální dokončení domu dokonce snazší, rychlejší a levnější, než u jiných stavebních systémů.

  • Již z výroby je ve stěnách připraveno vytrubkování a krabičky pro elektroinstalaci i prostupy a drážky pro rozvody vody a plynu. Odpadá tak pracné sekání drážek!
  • Výraznou úsporu času i peněz přináší i hladké stěny, na které lze místo klasických omítek použít sádrové stěrky.
  • Dům je připravený k nastěhování ihned po svém dokončení.

Péče o zákazníky

Domy jedním tahem jsou pověstné nejen pro své vlastnosti a unikátní stavební technologii, ale také díky skvělému zákaznickému servisu, který zajišťuje tým obchodně-technických poradců. Ti jsou zákazníkům k dispozici od výběru domu až po jeho bezproblémové předání. Firma si také zakládá na dodržení smluvních podmínek a časového harmonogramu. Pokud vás všichni straší pozdějšími stavebními vícenáklady, pak se u DJT nemusíte bát, cenu víte vždy předem.

Více informací o Domech jedním tahem a aktuálních akčních nabídkách najdete na webu www.dumjednimtahem.cz.