Líbilo by se vám žít ve vlastním domě na okraji křivoklátského lesa pouhých 20 minut od Prahy? Proměňte sny ve skutečnost. Vyberte si pozemek v nově vznikajícím sousedství Green Hills v Zahořanech u Berouna. Výstavba moderních zděných typových domků právě začala.

Nadstandardní rezidenční bydlení

Na 25 pozemcích o velikostech 557–1551 m² vyrostou zděné nízkoenergetické rodinné domy podle 3 architektonických návrhů. Přestože jde o domy typové, stavba každého z nich je zpracovávána zákazníkům na míru, jako samostatný projekt. Stavebníci maximálně reflektují přání a potřeby budoucích obyvatel. Ti se mohou těšit na vysoce komfortní bydlení s promyšlenými interiéry, vzdušnými pokoji a nádhernými výhledy do kopci zvlněné krajiny.

V nabídce jsou přízemní bungalovy 4+kk, bungalovy 4+kk se suterénem, či patrové domy 5+kk. Všechny nemovitosti mají velkorysé dispozice a pro jejich stavbu jsou využívány moderní technologie a nejkvalitnější nadčasové materiály. V kombinaci se spolehlivými dodavateli vzniknou v podstatě bezúdržbové domy s dlouhou životností a nízkými měsíčními náklady.

Postavte dům bez starostí

Obáváte se, že stavbu domu provází hodně starostí? Přenechejte je jiným. Pokud se rozhodnete pro bydlení v Green Hills, nebudete muset běhat po úřadech, kontrolovat průběh stavebních prací, nebo řešit s dodavateli chybějící materiál – to všechno pohlídá stavebník. Ten také ručí za kvalitní provedení stavby, stejně jako za termín jejího dokončení. Na vás bude jen samotné stěhování.

6. nejlepší město pro život

Zdravé životní prostředí, dostupnost lékařské péče, nebo vysoká úroveň služeb a dopravy. To jsou hlavní přednosti města Berouna. Podle žebříčku projektu Obce v datech, který sleduje index kvality života ve městech napříč Českou republikou, je Beroun 6. nejlepším místem pro život.

Pokud hledáte nové bydlení, usídlete se v této atraktivní lokalitě. Právě teď máte jedinečnou možnost stát se součástí nového sousedství Green Hills. To se bude rozprostírat na slunném jižním svahu v Zahořanech u Berouna. Práce na stavbě již byly zahájeny a kolaudace prvních rodinných domů proběhne na jaře příštího roku.

Zajímá vás více informací nebo chcete rovnou na prohlídku? Navštivte web Greenhills.

https://www.greenhills.cz/cenik/