Paní Věra patří do takzvané sendvičové generace. Vychovává dva předpubertální deváťáky, které ráno rozveze do školy, do kroužků, za kamarády a pak zase zpět domů. K tomu denně dojíždí za svými rodiči, kteří čím dál méně stačí na běžné úkony v domácnosti. Tím, že žije v malém městě, kde hromadná doprava v podstatě neexistuje, je odkázána na svůj automobil, ve kterém už doslova bydlí. Situace se stala ještě o něco komplikovanější, když paní Věra musela odejít ze zaměstnání, aby byla k dispozici oběma generacím. Tím totiž přišla o podstatnou část příjmu.

Ale nevzdala to. Vymyslela, jak pracovat z domova – vlastně pro ni z auta. Spojila své povinnosti s podnikáním. Potřebujete něco odvést, odeslat rodičům oběd, vyzvednout děti, zavést košile do čistírny nebo třeba nakoupit pro vaši maminku v důchodu? Paní Věra ve své ŠKODA RAPID zvládne vše a v rekordním čase za který by se nestyděl ani Honza Kopecký z týmu ŠKODA Motosport.

ŠKODA RAPID SPACEBACK AMBITIONZdroj: Zdroj: ŠKODA AutoŠKODA RAPID SPACEBACK AMBITION   Autor:  ŠKODA Auto

Chtělo to jen investici do podnikání – nové a spolehlivé auto. Jenomže když už máte dost napjatý rozpočet, nestálý měsíční příjem a mámy chtivou rodinu, oceníte jakoukoliv možnost, která vám situaci ulehčí, jak to jen jde. A tím je právě program od ŠkoFinu, který paní Věře pomohl s financováním nového auta, ale také umožnil využít ŠKODA Předplacený servis, který paní Věře kryje náklady spojené s předepsanou údržbou vozidla (servisní prohlídky, výměny motorového oleje a filtry) nebo i náklady spojené s případnými opravami vozidla z důvodu běžného opotřebení. Paní Věra tak platí pevnou měsíční splátku a už nemusí myslet na případné financování servisních úkonů a to až pět let nebo maximálně s nájezdem 150 000 km

ŠKODA Předplacený servisZdroj: ŠKODA AutoŠKODA Předplacený servis   Autor: ŠKODA Auto

Plánujeteli postavit se čelem velké výzvě, rozjet své podnikání nebo se postarat o svoji rodinu, stejně jako paní Věra, navštivte autorizovaného servisího partnera ŠKODA AUTO – BAYER, s.r.o., kde vám pomohou s výběrem nového auta, poradí s optimálním nastavením financování a předplaceného servisu, tak jako provedou následné servisní úkony na vašem autě. Díky ŠKODA AUTO, vám to pomůžeme ulehčit, jak to jen jde.