Vyhledávané byty 2+kk i velké rodinné, se zahradami a terasami, zůstanou i v novém objektu stále zastoupeny a díky poloze na kopci poskytnou unikátní výhledy na Prahu i okolí. Developer zahrnuje do projektu více umění, designu, moderních technologií i prémiového standardu a posunuje komfort bydlení v nové etapě Barrandez-Vous ještě výš. Prodej bytů byl zahájen a zájemci mohou nyní při rezervaci využít výhodnějších podmínek.

Barrandez-VousZdroj: Top Estates

"Nová etapa Barrandez-Vous je ideální příležitostí nejen pro ty, kteří hledají prémiové bydlení v blízkosti přírody, ale pro všechny, kteří plánují investici do nemovitosti v horizontu dvou let nebo ještě vyčkávají na nižší úrokové sazby hypoték. Aktuálně zájemcům stačí zaplatit rezervační poplatek 15%, který se později stane součástí kupní ceny a zbývajících 85% doplatí až po dokončení stavby a kolaudaci”, vysvětluje Dušan Dvořák, zakladatel developerské společnosti Top Estates.

Dušan Dvořák, Petr Teplý, zakladatelé developerské společnostiPetr Teplý a Dušan Dvořák, zakladatelé developerské společnostiZdroj: Top Estates

“Od začátku jsme se snažili vytvořit opravdu velkorysý projekt, jak z pohledu kvality a vysokého standardu bytů, ale i veřejného prostoru. Na rozlehlém pozemku vznikl nový park s velkým množstvím zeleně, se vzrostlými stromy a tisíci rostlinami, který poskytuje několik míst pro trávení volného času i dostatek prostoru pro relax. Na projektu Barrandez-Vous jsme spolupracovali se špičkovými architekty, díky nimž vznikla originální myšlenka propojení parku s organickým tvarem architektonického návrhu budov. Snažíme se společně vytvářet místa, kde se bude lidem dobře žít nejen v soukromí svých zahrad a teras, ale i venku, kde mohou společně trávit čas obklopeni přírodou”, říká Petr Teplý, zakladatel developerské společnosti Top Estates.

Barrandez-VousZdroj: Top Estates

V novém rezidenčním projektu Barrandez-Vous se potkalo vše a obě etapy mají co nabídnout. Bydlení k okamžitému nastěhování i byty ve výstavbě. Moderní design, vysoký standard bydlení s výhledy na Prahu, garáže a parkovací stání pro elektromobily, přírodu, soukromé zahrady i nový park ve vnitrobloku s relaxačními zónami.

Barrandez-VousBarrandez-VousZdroj: Top Estates

Hlavními architekty projektu jsou Erika a Vladimír Vašutovi z Under-construction architects a Ferdinand Leffler s týmem Atelieru Flera.

Nachází se v ulici Kurandové na Barrandově, v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností a přímým spojením do centra autem i MHD, v blízkém okolí je několik přírodních rezervací jako Prokopské údolí, Chuchelský háj a Červený lom.

Více o projektu www.barrandez-vous.cz

O developerské skupině Top Estates:
www.topestates.cz

Skupina Top Estates se zaměřuje na prémiový rezidenční development a polyfunkční projekty. Její součástí je jak developerská, tak stavební společnost. Působí v Praze, Brně a Bratislavě a aktivně připravuje rozvoj projektů v hodnotě přes 4,5 miliardy Kč, které by měly nabídnout přes 600 bytů.  Společnost Top Estates se zaměřuje nejen na moderní architekturu, design a kvalitní bydlení, ale také na inovativní a ekologická řešení.

Partneři Top Estates realizovali projekty Barrandovská́ zahrada, Truhlárna, Milhouse, Sakura a Bleriot, ukončeny byly přípravy projektů Woko a Nová Myslivna v Brně. V Praze byl dokončený rezidenční komplex Barrandez-vous, na který nyní navazuje druhá etapa a na Slovensku je aktuálním projektem Portum Towers. Mezi nejúspěšnější stavby patří projekt Barrandez-Vous, který zvítězil jako nejlepší projekt roku 2021 i 2022 mezi stovkami staveb v celé ČR a získal také Cenu za veřejný prostor a urbanismus. Dále Sakura s několika prestižními oceněními, která byla první́ rezidencí v Česku pracující́ s principem visutých zahrad a v roce 2020 nominována mezi čtyři finalisty nejlepších staveb světa WAN Awards v kategorii Residential projects. Projekt Truhlárna se stal vítězem v kategorii Rezidenční projekty menšího rozsahu soutěže Best of Realty 2018 a prvenství v roce 2019 obhájil také projekt Barrandovská́ zahrada. Projekt Bleriot získal za rok 2022 Českou cenu za architekturu.