14. února přijede Miloš Meier, nejvýraznější mladý český bubeník současnosti, se svým sólovým projektem, "kapelou jednoho muže" Drumming Syndrome. Sólová bubenická show zahrne jak skladby speciálně složené pro tento projekt, tak instrumentální verze písní kapel, ve kterých Miloš Meier působí. Přijďte se podívat naživo na vystoupení bubeníka evropské úrovně a neváhejte mu položit pár otázek.

 drummingZdroj: denik

Večer 16. února se v KD Šeříková ponese ve znamení ska a reggae. Zahrají výrazní a oblíbení zástupci těchto žánrů u nás – Sto zvířat, Švihadlo a V3ska. Přijďte se příjemně uvolnit, nechte se houpat rytmem a dovolte sami sobě zapomenout na každodenní starosti.

 100 zviratZdroj: denik

22. března to v KD Šeříková rozbalí kapela Starý Psi, která letos chystá oslavy 25. výročí existence kapely. V kapele se vystřídala řada plzeňských i "přespolních" muzikantů, KD Šeříková je pro ně tedy místem domovským. Kapela hraje pouze skladby, které autorům a interpretům přinesly slávu a miliony prodaných nosičů.

 

Česká metalová legenda Vitacit přijede do KD Šeříková prožít další kousek své poutě za znovuzrozením. „Ztracený syn“ Dan Horyna se vrátil za mikrofon, spolu s ním Fany Stehlík. Repertoár tvoří písně z období poloviny 80. let, ale i časem prověřené skladby z doby dřívější a novější písně z let devadesátých. Přijďte se 23. února do KD Šeříková v Plzni přesvědčit, že tahle kapela má pořád šťávu. Spolu s nimi tohoto večera vystoupí plzeňská kapela Sapon, která navazuje na tradici let osmdesátých, kdy zažívala své nejúspěšnější období. Třetím účinkujícím bude další plzeňská kapela Paradox, jejíž historií prošla i známá jména jako Radek "Reddy" Kroc, Radek Sladký či Petr Kolář.

VitacitZdroj: denik 

SaponZdroj: denik

1Zdroj: denik

1. března zažijete v KD Šeříková výjimečné setkání s Evou Holubovou a Bobem Kleplem v talkshow „Zůstane to mezi námi“. A co víc - podobu talkshow budete moci sami ovlivňovat svými otázkami. „Zůstane to mezi námi“ je úsměvná, někdy možná i trochu hořká, každopádně vždy velmi osobitá talk show našich předních herců, známých vedle profesního mistrovství také zájmem o dění kolem nás a snahou nežít život zbytečně. Diváci ovlivňují podobu večera prostřednictvím svých otázek položených buď přímo z hlediště, nebo napsaných před začátkem představení. Můžete se tedy těšit na večer strávený s oblíbenými hereckými hvězdami i na to, že k jeho zdaru možná sami trochu přispějete.

 holubZdroj: denik

www.kdserikova.eu