Garážová vrata jsou ta největší „díra“ v domě, kterou vám může unikat teplo. Pokud již máte zateplená okna, vstupní dveře i fasádu, tak je nejvyšší čas pořídit i nová vrata. Zejména v domech, kde je garáž vedle obytných pokojů nebo pod nimi, se taková investice vyplatí. Ze zkušeností zákazníků víme, že zateplená vrata výrazně zvýšila tepelný komfort v pokoji nad vraty a snížila cenu za vytápění o tisíce korun za sezonu.

Garážová vrata Trido Evo v moderní nízkoenergetickém doměGarážová vrata Trido Evo v moderním nízkoenergetickém doměZdroj: TRIDO, s.r.o.

Trido vyrábí všechna sekční garážová vrata s izolovanými panely. Nově nabízíme i panely v provedení Termo, které jsou vhodné pro nízkoenergetické i pasivní domy. 

Panel Termo – o 50 % více izolace

Při tloušťce standardního panelu 40 mm mají celá vrata koeficient tepelného prostupu od 0,9 U (W/m2K). Pro ještě lepší izolaci lze využít vratové panely Termo o síle 60 mm s koeficientem od 0,58 U (W/m2K).

Vylepšená konstrukce vratových panelů Termo zaručuje vyšší tepelný komfort a minimalizuje úniky tepla až o desítky procent v závislosti na umístění vrat v domě. Termo vrata dodáváme se sendvičovými panely se zdokonalenou PUR pěnou a dvojitou izolací u zámku – místa spojení panelů.

Teplo neunikne ani stranou přes kolejnice. Jejich vynikající celoobvodové těsnění zajišťuje těsnost vrat i těsnost ke stavebnímu otvoru.

Zateplená vrata Trido Termo šetří energie v pokojích nad garážíZateplená vrata Trido Termo šetří energie v pokojích nad garážíZdroj: TRIDO, s.r.o.

Nečekejte, až přijde zima, a pořiďte si nová Termo vrata hned! Nezáleží, zda stavíte nebo renovujete. Vybírat můžete z široké nabídky sekčních vrat se zateplením vhodných pro jakýkoliv stavební otvor.  

Trido Evo v provedení Termo

Dobrou zprávou pro majitele starších nemovitostí je, že panel Termo lze použít i u vrat TRIDO Evo, která jsou navržená pro rekonstrukce bez bourání původních zárubní a bez stavebních úprav. Zateplená vrata TRIDO Evo lze osadit na venkovní stranu fasády, čímž se zachová hloubka garáže.

Zdroj: Youtube

Dvoukřídlá vrata také šetří energie

V nabídce TRIDO najdete i klasická křídlová vrata s přerušeným tepelným mostem, která jsou vhodná i pro starší garáže, sklepy a přístavky. Ze stejného systému lze vyrobit také dveře do garáže, sklepa či dílny.

I klasická dvoukřídlá vrata mohou být zateplenáI klasická dvoukřídlá vrata mohou být zateplenáZdroj: TRIDO, s.r.o.

Na pořízení zateplených Termo vrat se nevyplatí čekat. Nyní nakoupíte za ještě příznivé ceny a současně zkrátíte návratnost vaší investice díky vysokým cenám energií.

Sečteno a podtrženo, pořízení vrat s tepelnou izolací už nemůže být výhodnější a sníží vám náklady za vytápění. V neposlední řadě uchráníte naspořené peníze před rekordní inflací, která hrozí přetrvávat dlouhé měsíce.

Více informací na: www.trido.cz