HBO je kultovní stanicí, která jde mnohem dále než všechny české veřejnoprávní i komerční televize vysílající léta staré filmy. Výběr moderních seriálů a filmů vysílaných na HBO je tak obrovský, že si Češi neváhají připlatit. Zbožňují především originální produkci HBO, dokonalým příkladem za všechny je populární seriál Hra o trůny.

HBO není jen televize

Sloganem HBO je „Nejsme televize, jsme HBO“. A ono to tak nějak sedí. Tato televizní stanice vysílající HBO1, HBO2 a HBO3 je známá po celém světě. Má vysoce ceněnou originální produkci a do programu vysílání pravidelně zařazuje premiéry i pořady, které nikde jinde neuvidíte. Rušivé reklamy tady navíc neexistují.

Všechno se ještě o kus zlepšilo, když bylo spuštěno HBO GO. Nikdo dnes nechce být omezován televizním programem, každý si rád pustí oblíbený seriál či film právě tehdy, když se mu to hodí. S HBO GO je tohle možné. Funguje podobně jako Netflix, přehrávat obsah si můžete z počítače, chytré televize i telefonu. Oproti Netflixu má ale daleko více počeštěných seriálů. Pokud nemají přímo český dabing, bývají opatřené aspoň českými titulky.

Televizi ani nepotřebujete, máte Spustit.cz

Televize jsou stále méně podstatnou částí našich životů. Máme totiž desítky jiných zařízení, na nichž se dá multimediální obsah sledovat. Někdo rád kouká na velkém monitoru, další si zaleze s tabletem do postele. A přesně k tomu je skvělá online služba Spustit.cz. Přes tento web si spustíte jakýkoliv televizní program z libovolného zařízení a zcela kdykoliv. V nabídce jsou zařazeny desítky programů včetně sportovních, zpravodajských, hudebních, regionálních apod. Tak velký výběr nikde jinde nenajdete.

Prémiové kanály a přehrávání až měsíc zpátky

Předplatíte-li si prémium účet na Spustit.cz, získáte přístup k více než 100 TV stanicím, a to i k prémiovým kanálům, za něž byste stejně museli platit, i kdybyste se chtěli dívat v televizi. Ostatně i Spustit.cz lze sledovat v televizi, v smart TV si web bez problémů najdete a pustíte si přes něj třeba Déčko, CNN, France24, Filmbox, Nick nebo právě HBO. S tak obrovskou nabídkou se vám už nestane, že by se vám v televizi nic nelíbilo.

A co všechno služba Spustit.cz umí? Jednou z nejzajímavějších funkcí je možnost vrátit se v čase. Nejste vázáni na konkrétní vysílací čas, můžete se libovolně pohybovat v programu až 30 dní nazpět. Bez obav tedy dokoukáte seriál, u nějž jste včera večer usnuli, nebo zhlédnete film, který jste minulý týden propásli. Koukáte prostě jen na to, co vás zajímá. Nevěříte? Není nic jednoduššího než si všechno vyzkoušet na vlastní kůži. Na Spustit.cz si můžete založit testovací účet zcela zdarma bez zadávání čísla platební karty. Buďte ale obezřetní – jakmile si jednou zvyknete na přístup k takové mase dobrých seriálů, filmů a pořadů, už si bez toho život nedokážete představit.

Využijte letní akce na HBO a HBO GO

Od 1. 6. do 15. 7. navíc na Spustit.cz běží prémiová akce pro nové zákazníky. Pokud učiníte svou úplně první objednávku na Spustit.cz a zaplatíte ji kartou, budete mít HBO a HBO GO pouze za korunu za první měsíc. Získáte tedy HBO1, HBO2, HBO3 a HBO GO, které lze sledovat kdekoliv, kdykoliv. U HBO GO lze navíc na jeden účet používat až 4 zařízení, takže se bude moct koukat celá rodina. Každý si jen vybere, co se mu nejvíce líbí. Westworld, Hra o trůny, Sex ve městě, 451 stupňů Fahrenheita. To všechno jsou lákadla HBO GO a vy je díky Spustit.cz můžete zažít za pouhou korunu za první měsíc.