Mobilní aplikace na jízdu s AAA Taxi

První možností je použití oblíbené  taxi aplikace, která je k dispozici pro Android a iOS. Mobilní aplikace vám zajistí rychlou objednávku, výběr vozu a výhodnou garantovanou sazbu. Tento způsob zákazníci rádi využívají, neboť není třeba se uprostřed programu a zábavy rozptylovat telefonáty na dispečink. Taxi si dle požadavků každý host objedná sám v okamžiku, kdy ho potřebuje a ještě si před jízdou spočítá, kolik ho bude cesta přibližně stát. Pak už jenom stačí v aplikaci sledovat příjezd objednaného taxíku a nasednout do přistaveného vozu. Pro zpříjemnění cesty je v každém voze AAA k dispozici WiFi zdarma.

Mobilní aplikace AAA Taxi pro nejrychlejší objednávku vozuZdroj: AAA radiotaxi s.r.o.

Bezhotovostní jízdy s AAA Taxi

Druhou možností je pohodlná forma objednávání taxíků na společný účet firmy. Uzavřete písemnou smlouvu o poskytování taxislužby a budete moci využít taxislužbu ve formě bezhotovostních jízd. Rozdáte účastníkům večírku jízdní vouchery, které pak vaši zaměstnanci a hosté mohou využít na odvoz domů. Jízdy půjdou na firemní účet, ovšem s možností stanovit limity na jednotlivé vouchery. Plná kontrola nad tím kolik za taxislužbu vydáte, tedy zůstává na vás. Vouchery jsou ideální řešení zejména pro akce, kde chcete hostům nabídnout potřebný komfort a nechcete je zatěžovat objednáváním taxíku. Díky voucherům máte jistotu, že se vaši hosté dostanou bezpečně domů a zároveň jim dáváte potřebnou svobodu rozhodnout se, kdy z večírku odejdou. Na základě uzavřené smlouvy může firma samozřejmě využívat bezhotovostní jízdy i na další akce.

Nemusíte se omezovat hromadnou dopravou, zajištěním parkovacích míst nebo využitím služebních aut. Taxi je zkrátka jednoduché a výhodné řešení pro vaše večírky a firemní akce.

Užijte si předvánoční atmosféru a šťastnou cestu s AAA Taxi. Další informace najdete na www.aaataxi.cz/