První polovina prázdnin utekla jako voda, a ne jinak to bude s tou druhou. Obchody se proto už nyní připravují na nezbytné školní nákupy. Ať už vás čekají tradiční nákupy školních potřeb, nové aktovky, přezuvek nebo oblečení pro děti, které se přes prázdniny tak trochu ´vytáhly´, vyplatí se zamířit do obchodního centra Galerie Harfa, kde vše pořídíte pohodlně pod jednou střechou. Občas úmorné obíhání obchodů s dětmi si zde můžete zpestřit zábavou nebo něčím dobrým na zub.

Máte připravený seznam? Můžeme vyrazit. Nákup penálu, sešitů, psacích potřeba a dalších nezbytných pomůcek pro vybavení školní tašky vyřešíte v papírnictví AKM. Přezůvky a nové školní boty si malí i velcí školáci určitě vyberou například v obchodech CCC, Baťa, Daichmann, Ecco nebo A3 sport. Pokud budete potřebovat doplnit dětský šatník o nové kousky je vám v Galerii Harfa nově k dispozici Next Kids, Half Price nebo oblíbené značky Pepco, H&M, Sinsay, ale i řada dalších. Nesmíme zapomenout ani na mladší sourozence, kteří se do školy nechystají, ale určitě ocení nějaký ten nákup i pro ně, například v hračkářství Bambule nebo v knihkupectví Luxor.

Zdroj: Galerie Harfa

Děti mají nekonečný zdroj energie. A pokud se budou tvářit poněkud znuděně a vyčerpaně při nakupování, uvidíte, jak se jim rozsvítí oči při návštěvě Dinoparku na střeše Galerie Harfa nebo dětského koutku Harfiště ve III. patře. Nechte je dobít baterky při objevování prehistorického světa nebo na prolézačkách. Vy si mezi tím můžete užít skvělou skladbu gastronomických zón, kterou toto nákupní centrum nabízí. Najdete zde nejen oblíbené fast foody, ale i street foodový koncept pod otevřeným nebem na střešních Terasách Harfa. Anebo se můžete v Gurmánu Harfa v II. patře ponořit do různých chutí světa. Vyzkoušet můžete italskou, ruskou holandskou či asijskou kuchyni, pochutnat si na vietnamských bagetách nebo křupavém pečivu z řemeslné pekárny Kin & K.

Naplánujte si školní nákupy na poslední prázdninovou sobotu 27. srpna a přijďte s dětmi zažít jedinečnou atmosféru středověku na Festival lidových řemesel. Na střeše nákupního centra si kluci zahrají na rytíře, holky na princezny a všichni společně si užít nabitý program. Skvěle se pobavíte u historických her a soutěží, šermířských vystoupení či ukázek tradičních lidových řemesel a kreativních dílen.

Přehled všech obchodů, restaurací i program doprovodných akcí naleznete na stránkách www.galerieharfa.cz.