Harrachov vyjednal pro své hosty nové smluvní ceny ve Sportovním areálu Harrachov a nově i u startovného na sportovní události. V Harrachově dostane kartu hosta automaticky každý, kdo se tam ubytuje, nebo zaplatí celodenní parkovné na centrálním parkovišti. Smluvní ceny jsou o 10-30 % nižší oproti běžným cenám.

HARRACHOVCARD PRO KAŽDÉHO HOSTA

V letošní sezoně je také zjednodušený systém obdržení Harrachov Card. Hosté o ni již nemusí nikde žádat, ani za ni platit. Kartu dostane každý host automaticky od svého ubytovatele, jako karta funguje také čárový kód z parkovacího lístku s celodenním parkovným z centrálního parkoviště.

"Nárok na Harrachov Card a smluvní ceny s ní spojené má každý návštěvník Harrachova,” zdůrazňuje Vašíček a dodává, že “pokud host kartu u ubytovatele automaticky neobdrží, může se obrátit na naše Turistické informační centrum, které problém obratem vyřeší."

SMLUVNÍ CENY VE SKIAREÁLU I NA STARTOVNÉ

S Harrachov Card může každý host získat nově také startovné na harrachovské závody, včetně největšího běžeckého seriálu v ČR Skitour, který u nás zakončí sezonu druhý březnový víkend.

 “Smluvní ceny v areálu mohou být buď 10 % pro každého hosta s Harrachov Card, nebo 10-30 % v balíčkových jízdenkách, které poskytuje svým hostům ubytovatel,” vysvětluje Vlastislav Fejkl ze Sportovního areálu Harrachov. Smluvní ceny na Harrachov Card je možné uplatnit pouze při nákupu online, parkovací lístek je třeba předložit na pokladně pod lanovkou na Čertovu horu.

JAK FUNGUJE HARRACHOVCARD

“Ubytovatelé ze zákona odvádí městu tzv. lázeňský poplatek, který v Harrachově činí 30 kč za hosta/noc. Z toho pak město financuje veřejné akce, sportovní činnost mládeže, kulturní akce pro seniory, koncerty, festivaly nebo platí například úpravu běžeckých tratí. Podílíme se na mnohých sportovních akcích chystaných pro profíky, ale i rodiny s dětmi, jako jsou Skimo, Skitour, atp. Jako poděkování za to, že k nám hosté jezdí, jsme vyjednali smluvní ceny u našich partnerů,” vysvětluje starosta Tomáš Vašíček.

RESTAURACE, WELLNESS, VLEKY A BĚŽECKÉ STOPY

Přímo v Harrachově je 5 lyžařských areálů. V okolí Harrachova se nachází 130 km běžeckých tratí, v okolí města jsou také skialpové trasy a běžecký areál v polských Jakuszycích, kam zajíždí harrachovský skibus. V Harrachově jsou čtyři muzea - muzeum skla, lyžování, hornické a Šindelka. Hosté mohou využít wellness ve větších hotelech v Harrachově, nebo v nedalekém Polsku.

Seznam smluvních partnerů, stejně jako tipy na výlety, mapy, videa a další informace o Harrachově mohou hosté najít na webu www.harrachovcard.cz.

FACEBOOK A INSTAGRAM:
https://www.facebook.com/mestoharrachov

Zdroj: Město Harrachov

Zdroj: Město Harrachov