On-line praní a čištění oblečení pochází z hlavy jednoho ze spoluzakladatelů firmy, inspirací mu byla vlastní nechuť k praní a především žehlení. Časem se ukázalo, že jeho postoj zastává mnohem více lidí, a tak se zrodil startup Cleany.cz.

Od té doby obliba on-line čistírny roste, pravidelně ji využívají manažeři, studenti i hospodyňky. Cleany.cz je tu zkrátka pro všechny, kteří si váží volného času a nechtějí ho trávit žehlením a praním. To sice zvládne každá čistírna nebo prádelna, ale Cleany.cz je mnohem dál.

Není třeba plánovat odnášení věcí do čistírny nebo jejich vyzvedávání. Věci tam je možné poslat klidně z mobilu po cestě do práce nebo za zábavou.  „Lidé nechtějí chodit po čistírnách a zjišťovat, kde jim nejlépe vyčistí oblíbenou koženou bundu nebo závěsy, chtějí, aby to zkrátka bylo hotové,“ říká Hanuš Zvolský, CEO Cleany.cz.

Volný čas pod stromeček

Právě volný čas si letos mohou lidé díky Cleany.cz nadělit k Vánocům. Stačí koupit dárkový poukaz, kterým pak obdarovaný zaplatí za vyprání. Poukaz lze pořídit on-line, je to tedy perfektní dárek na poslední chvíli. Trochu volného času navíc jistě ocení i ti, kteří nikdy nic nechtějí.

Čisté prádlo na pár kliků

Ve formuláři na webu Cleany.cz stačí vybrat, co je potřeba vyčistit nebo vyprat, kdy a kde si má oblečení kurýr vyzvednout a kdy ho má přivézt zpět.

Výběr jednotlivých kusů k praní či čištění je opravdu snadný a rychlý. Není potřeba zkoumat cedulku s informacemi o materiálu, velikost či délku. Vyčištění dámské sukně stojí stejně, ať je krátká, dlouhá, džínová nebo kožená. Stejně tomu je i u ostatních kousků oblečení.

Díky efektivnímu systému, který využívá volné kapacity čistíren a kurýrů lze zařídit, aby byl kurýr na místě do 90 minut od odeslání objednávky a čisté oblečení bylo zpět do 24 hodin. To se může hodit například v případě, že je nečekaně potřeba vyčistit oblek nebo společenské šaty, které nelze ničím nahradit.

Služby jsou pro všechny

Cleany.cz usnadní zákazníkům i generální úklid, stěhování či návrat z dovolené. On-line lze poslat záclony, závěsy, lůžkoviny nebo zimní bundy a kabáty. „Naše služby často využívají manažeři, kteří potřebují čistý oblek i hospodyňky při úklidu. Vyčistit dokážeme téměř cokoliv, vlajky, týmové maskoty i spacáky či batohy“, podotýká Zvolský.

Ceny jsou obdobné jako v kamenných čistírnách v Plzni a přesnou cenu navíc vidí zákazník už ve chvíli, kdy dokončuje objednávku. Všechno je tedy průhledné a jasné.

Zákazník na prvním místě

Služba není jen o samotném čištění a praní, ale také o perfektním zákaznickém servisu. Pracovníci Cleany.cz poradí, jak čistit specifické typy textilií nebo posoudit, jestli je daný kousek k čištění vhodný. V případě potřeby zařídí i asistenci při sundávání a opětovném věšení závěsů a záclon.

Zdroj: Youtube