Zážitkový areál s LEGO® stavebnicemi

PZ CarRacingHerní zóna - AutodráhaZdroj: BrickCorner

U vstupu do Brick Corner si můžete zakoupit a sestavit vlastní LEGO® postavičku a s ní v prostorách herny třeba vyhrát závody na speciálně upravené dráze s padací závorou. Dále se můžete těšit na stavění robotů, střílení na terče, výstavbu budov do LEGO® města, tvoření LEGO® filmů ve třech různých filmových kulisách, ovládání propracovaného LEGO TECHNIC bagru, stavbu kouzelných hradů, zámků, stromů, tajemných jeskyní a mnoho dalších stavitelských výzev…

Úžasné exponáty z LEGO®

Robin HoodRobin HoodZdroj: BrickCorner

Zatímco ti hraví budou prožívat všechna tato dobrodružství, vášníví stavitelé a obdivovatelé stavebnice LEGO® se mohou nechat unášet nádhernými výstavními exponáty, mezi kterými jsou například středověký model o legendě Robina Hooda vytvořený pomocí nejnáročnějších stavebních technik …

… dále Pirátské dioráma se zátokou mrtvého muže, kde vrcholí bitva dvou lodí či honba za pokladem …

… můžete rovněž projít nástupištěm 9 a 3/4, nahlédnout do komnaty hradu, prohlédnout si Příčnou ulici či model samotného Bradavického hradu s výškou věže 215 cm.

… a rozhodně si nenechte ujít ani unikátní exponát „Města, které nikdy nespí“, kde se střídá den s nocí každých 15 minut. Velikost tohoto exponátu je obdivuhodných 8 m2.

Bradavický hrad - frontBradavický hradZdroj: BrickCorner 

Kavárna s LEGO® hernou 

Jakmile vám v BrickCorner vyhládne nebo nohy ztěžknou, zamiřte do místní kavárny. Připraveny jsou zde nejen dobroty, řada nápojů, ale i pro ty nejmenší herna plná barevných kostiček.

V obchůdku s širokým sortimentem LEGO® produktů pak můžete svým ratolestem koupit na památku suvenýr. Nechybí zde nejen hračky, ale i školní potřeby, batohy, svačinové boxy nebo přívěšky na klíče.

Vstup do herního světa je od 4 let. Pokud máte děti mladší, můžete na ně dohlížet nebo si s nimi hrát v Duplo koutku umístěném v kavárně.

Vstupenky:
Dospělý 150Kč
Dítě do 18 let 180Kč

Adresa:Mladoboleslavská 347, 197 00 Praha 19, Česká republika
Oficiální stránky: www.brickcorner.cz

Sociální sítě:
Instagram - https://www.instagram.com/brick.corner/
Facebook - https://www.facebook.com/profile.php?id=100083336814771

Zdroj: BrickCorner