Svůj první krok si většina z nás nepamatuje. Víme však, že tento malý krok pro nožku, ale velký krok pro snaživé dítko bezesporu inspirovala touha napodobit rodiče kráčející jen „po zadních“. Podobných příkladů toho, že imitace je u dětí pudem velmi užitečným je bezpočet. A Klub Pánů z Ponožkovic se rozhodl tuto nedocenitelnou schopnost lidských mláďat podpořit ještě více. Jak jinak než skrze ponožkové souznění mezi rodičem a potomkem. Inu dokud děti touží kráčet v otcových šlépějích, podporujme je v tom. 

Členství v ponožkovém Klubu

Klub Pánů z Ponožkovic již téměř šest let každý měsíc rozesílá do schránek svých členů nový, unikátní ponožkový exemplář. Členstvím si prošly již desetitisíce mužů a mnozí z nich do Klubu vzkazovali, že jejich ratolesti často toužebně hledí na členskou ponožkovou výbavu a je třeba s tím něco dělat. Volání Klub vyslyšel a část ponožkových exponátů bude nově tvořena též ve velikostech malých, menších i nejmenších. Žádné dítko s ambicemi ponožkového kadeta tak nezůstane stranou.

Zdroj: Sockshire s.r.o.

Rodinné ponožkové pouto

Každý člen Klubu obdrží jednou měsíčně pár pestrobarevných ponožek přímo do své poštovní schránky. Vždy se jedná o model zcela nový, unikátní a dopředu neznámý. V některých měsících Klub nabízí možnost doplnění ponožkonády o doprovodný pár či páry v libovolné dětské velikosti tak, aby se rozbalování ponožkového překvapení stalo zážitkem pro další část rodiny.

Zdroj: Sockshire s.r.o.

Členství má i další výhody

Ladící dětské ponožky jsou další z řady výhod, které členové Klubu využívají. Vedle nich stojí například již tradiční Operace trenýrky pro ty nejodvážnější z odvážných. Kompletně zaopatřený pánský podvozek má díky ladícímu spodnímu prádlu s ponožkami zhola zdrcující vizuální efekt. Navíc každý člen má na webových stránkách Klubu přístup do členského podpultíku, kde jsou k mání další ponožkové a jiné artefakty určené pouze členům Klubu.

Zdroj: Sockshire s.r.o.

Dar z nejpestřejších

Členství v Klubu Pánů z Ponožkovic tak nabízí rozmanitost jak ponožkovou, tak i zážitkovou. Vyrazit na rodinnou ponožkovou expedici lze na www.ponozkovice.cz

Zdroj: Sockshire s.r.o.

O Klubu Pánů z Ponožkovic

Klub byl založen v roce 2014. Ponožkový exemplář, který členové Klubu každý měsíc obdrží, je vždy nový, neopakující se a jeho vzhled je do poslední chvíle tajen. Členství je skvělým firemním dárkem pro obchodní partnery a lze jej pořídit na 3, 6 či 12 měsíců. Cena za 3 měsíční členství je 650 korun. Klub si zakládá na tom, že všechny jeho produkty jsou vyráběny přímo v ČR.